Logo paklāju serviss

Uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) saviem klientiem piedāvā lielisku veidu, kā uzturēt telpas tīras un sausas, vienlaicīgi arī rūpējoties par uzņēmuma tēlu – logo paklāju servisu. Tā ir īpaša dizaina paklāja izstrāde, noma un uzturēšana atkarībā no katra klienta individuālajām vēlmēm un nepieciešamības. Logo paklāju serviss ir pieejams visā Latvijā.

EPS ir paklāju nomas un servisa uzņēmums, kas piedāvā dažāda veida paklāju nomu un uzturēšanu visā Latvijā. Tā piedāvātie  pakalpojumi palīdzēs ietaupīt uzņēmuma resursus un nodrošinās, ka uzņēmuma telpas vienmēr ir tīras un sausas, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Viens no EPS piedāvātajiem pakalpojumiem ir logo paklāju serviss. Tas būtībā ir īpašs pakalpojumu kopums, ka paredzēts ne tikai telpu uzturēšanai vienmēr labā stāvoklī, bet arī rūpēm par uzņēmuma tēlu.

Logo paklāju serviss iekļauj īpaša dizaina paklāja izstrādāšanu, nomu un uzturēšanu. Uz īpašā logo paklāja iespējams attēlot uzņēmuma logo, devīzi, reklāmas saukli, zīmējumu vai jebkāda cita veida ziņojumu pēc klienta vēlēšanās. Uz paklājiem iespējams arī attēlot ļoti sīkas detaļas un precīzas krāsu pārejas.

Logo paklāju serviss ir pieejams neilona paklājiem un gumijas paklājiem jeb skreiperiem. Logo paklāju servisa izmantošana ir lielisks līdzeklis kā taupīt laiku un uzņēmuma resursus, jo paklāju noma palīdz izvairīties no telpu pienēsāšanas ar netīrumiem, tādejādi ietaupot līdzekļus, kas nepieciešami telpu uzkopšanai. Arī paklāju uzturēšanas, tīrīšanas darbu uzticēšana speciālistiem palīdz ietaupīt laiku un resursus, kas būtu nepieciešami šo darbību veikšanai pašu spēkiem.

Neilona logo paklāji ir neilona paklāji, kas lieliski piemēroti netīrumu savākšanai, lai tos neiznēsātu pa telpām. Tie ir izstrādāti no īpašas neilona šķiedras, kas nesaveļas un ilgi kalpo. Neilona paklāji, ne tikai palīdz uzturēt telpas tīras, bet arī aizsargā grīdas segumu.

Otrs logo paklāju veids, ko piedāvā EPS logo paklāju serviss ir gumijas paklāji jeb skreiperi. Tie ir īpaši izstrādāti paklāji, kas paredzēti lielo gružu savākšanai pie uzņēmuma ārdurvīm. Šo paklāju veidu iespējams lietot arī sala laikā, jo tie ir izturīgi un nebojājas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply