Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Latvijas Hipotēkas ēkaNebanku kreditētājs „Latvijas Hipotēka” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem izsniegt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kredītņēmēji šo pakalpojumu var izmantot dažādām vajadzībām, kas var rasties, bet par to banka klientiem neprasa atskaites, katrs klients ar aizdevumu var rīkoties pēc saviem ieskatiem. „Latvijas Hipotēka” piedāvā vienu no izdevīgākajiem kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu. Un tas pieejams valsts iedzīvotājiem visos reģionos. Kā tam pieteikties un noformēt? Visu svarīgo informāciju interesenti var uzzināt mājas lapā http://www.latvijashipoteka.lv/. Bet īsu ieskatu sniegsim arī raksta turpinājumā.

Pieteikuma iesniegšana

Pieteikumu kredītam „Latvijas Hipotēkā” var iesniegt vairākos veidos. To var izdarīt interneta mājas lapā, aizpildot pieteikuma formu, arī zvanīt pa tālruni, vai arī pieteikumu nākt aizpildīt klātienē uz „Latvijas Hipotēku”, kas atrodas Brīvības gatvē 226-9. Pēc tam, kad iesniegums ir aizpildīts, kredītspeciālisti to izskata 24stundu laikā un sniedz klientam atbildi. Pirms šī lēmuma pieņemšanas tiek individuāli izskatīta aizņēmēja kredītvēsture, maksātspēja un dokumentācija, kas attiecas uz ķīlas īpašumu. Ja lēmums ir pozitīvs un var tikt tālāk virzīts, tad klients iesniedz vēl papildus dokumentus, ja tādi ir vajadzīgi, un kārto vajadzīgās formalitātes, lai noslēgtu līgumu un nekustamo īpašumu noformētu kā ieķīlātu.

Kredīta procentu likme

Kredīta procentu likme

Kredīta procentu likme

„Latvijas Hipotēkas” kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir ieguvis klientu uzticību ar to, ka aizņēmēji var būt pārliecināti, ka kredītdevēji vienmēr katram piedāvās iespējami zemāko procentu likmi. Kreditētājs vajadzības gadījumā var piesaistīt arī kādu sadarbības partneri, lai atrastu katram individuāli pielāgotu un izdevīgu risinājumu, kas apmierinātu gan klientu, gan kredītdevēju.

Kā var izmantot kredītu?Kā var izmantot kredītu?

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu no nebanku kreditētāja „Latvijas Hipotēka” var tikt izmantots dažādiem plānotiem un arī neplānotiem izdevumiem. Tā var būt nekustamā īpašuma iegāde un mājokļa remonts. Sava mājokļa iegūšana var radīt drošības sajūtu par nākotni un efektivizēt naudas patēriņu, ja tā līdz šim ik mēnesi tika novirzīta apjomīgas īres maksas segšanai. Šo pašu summu izmantojot hipotekārā kredīta apmaksai, jau pēc dažiem gadiem īpašums var būt jūsu un bez apgrūtinājumiem. Tāpat kredīts var tik izmantots lielāku komunālo parādu segšanai, kādiem apjomīgiem pirkumiem un pat kredītu apvienošanai. Kredītu apvienošana ir pēdējos gados kļuvusi par pieprasītu pakalpojumu, jo iedzīvotāji arvien meklē veidus, kā optimizēt savas ikmēneša izmaksas un arī izdevumus ilgtermiņā. Kredītu apvienošanu var veikt ar kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu palīdzību. Lai arī kāda veida izdevumi jums ir plānoti vai gadījušies pavisam neplānoti, palīdzību un individuāli pielāgotu piedāvājumu var sniegt nebanku kreditētājs „Latvijas Hipotēka”. Lai uzzinātu, kādu kredīta procentu likmi aizdevējs var piedāvāt tieši jums, aizpildiet pieteikumu interneta mājas lapā, pa tālruni vai klātienē.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply