Kas jāņem vērā, iekārtojot viesistabu?

sekcijasIkvienai telpai mājoklī ir sava funkcija. Ja istabu ir maz, tad vienai no tām var būt vairākas nozīmīgas funkcijas. Piemēram, dzīvojamā istaba var kalpot arī kā viesistaba. Tas nozīmē, ka šajā telpā nepieciešams piemeklēt mēbeles, kas būs ne tikai pieskaņotas kopējam mājokļa interjeram, bet arī veiksmīgi pildīs vairākas funkcijas. Piemēram, runājot par lielajām viesistabu mēbelēm, sekcijas ir tās, kuras parasti noder dažādiem mērķiem. Ņemot vērā to izmēru, kā arī dizainu, sekcijas var kalpot kā dažādu grāmatu, trauku vai fotogrāfiju atrašanās vieta. Ir tādas mēbeles, kurās iespējams ievietot televizoru, kas izskatīsies kā daļa no interjera un neaizņems tik daudz vietas, kā tad, ja to noliktu uz atsevišķa galdiņa.

Tāpat sekcijās nereti ir iebūvēti plauktiņi ar caurredzamām un arī necaurredzamām durvīm, līdz ar to, varat izlemt, vai slēptajos plauktos novietot lietas, kuras nevēlaties rādīt ikvienam ciemiņam. Iespēju ir daudz, taču, izvēloties tik liela izmēra mēbeli kā sekciju, vajadzētu rūpīgi pārdomāt vairākas lietas.

Ņemot vērā to, ka sekcija parasti aizņem diezgan daudz vietas, pirms tās iegādes vajadzētu noskaidrot to, cik lielu vietu telpā jūs varat tai atvēlēt, lai pēc tam nesanāktu tā, ka lielāko daļu telpas aizņem viena mēbele, bet pārējās lietas nav, kur likt. Ja istaba ir pietiekoši liela, izdomājiet, kādam mērķim kalpos sekcija. Vai tā būs vairāk kā dizaina elements, vai arī jūs patiešām plānojat tajā ievietot daudzas lietas? Kā jau minējām, visbiežāk sekcijās glabā dažādas trauku servīzes un arī glāzes, kuras tiek izmantotas, ja mājās ieradušies ciemiņi. Tāpat sekciju plauktos tiek novietoti rāmji ar fotogrāfijām, kad piedod telpai dzīvīgumu un kalpo kā jūsu raksturojums. Kādēļ? Iedomājieties – pie jums atnāk ciemiņi, jūs palūdzat viņus uzgaidīt viesistabā, kamēr darbojaties pa virtuvi. Kas bieži vien ir tā lieta, ar ko nodarbojas ciemiņi? Aplūko, kādas fotogrāfijas atrodas jūsu sekcijas plauktos. Tādēļ ieteicams arī rūpīgi pārdomāt to, kādus foto novietojat visiem redzamā vietā.

Sekcijās iespējams novietot arī grāmatas, žurnālus, dažādus suvenīrus un citas lietiņas, kuras, tāpat kā bildes, var daudz par jums pastāstīt. Ja esat ceļošanas entuziasts, sekcija būs laba vieta, lai tajā noliktu dažādas piemiņas lietiņas no vietām, kuras esat apmeklējuši. Ir cilvēki, kuriem patīk, tā teikt, palielīties ar saviem vai savu atvašu sasniegumiem, tādēļ sekcijā tiek novietotas medaļas, diplomi un kausi. Sekcijās iespējams likt arī svecītes, kuras piedos telpai romantisku noskaņu.

Ja uzskatāt, ka telpā, kurā būs sekcija, nepieciešams novietot televizoru, varat izvēlēties tādu mēbeli, kurā iebūvēts īpašs plaukts tieši šādām ierīcēm.

Savukārt, ja vēlaties, lai sekcija istabā radītu īpašu noskaņu, varat izvēlēties tādu, kurai ir iebūvēts apgaismojums. Īpaši interesantas būs tās mēbeles, kuru apgaismojumu iespējams mainīt.

Protams, sekcija nebūs vienīgā lieta, kas atradīsies jūsu viesistabā. Tur noteikti būs kāds krēsls, galdiņš, kā arī, iespējams, paklājs un aizkari vai žalūzijas. Lai radītu patīkamu atmosfēru, visām šīm lietām vajadzētu būt saskaņotās krāsu gammās.

Visbeidzot, pirms iegādājaties sekciju, noskaidrojiet tās izturību, lai, ievietojot tajā vairākas smagākas lietas, nenāktos piedzīvot situāciju, kad pēkšņi kāds plaukts nespēj turēt smagumu un salūst. Un atcerieties – telpas iekārtojums atspoguļo jūsu iekšējo pasauli un tās kārtību.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply