Kā zināt, ka iegādājaties kvalitatīvas oriģinālās projektoru lampas?

Kas atšķir oriģinālās projektoru lampas no aizvietojamajām?

– oriģinālās projektoru lampas ražo tikai daži pasaulē pazīstami ražotāji ar ievērojamu pieredzi gaismas ķermeņu un saistīto iekārtu ražošanā: Philips, Osram, Ushio un Phoenix. Šie paši ražotāji arī nodrošina produktus lielākajam daudzumam projektoru ražotāju, kas tās tālāk brendo ar saviem zīmoliem un komplektē savos produktos;
– minētie ražotāji, izgatavojot projektoru lampas, izpilda visas tehniskās prasības, kādas uzstāda projektoru (kā 3M, BenQ, Sony, Sharp utt.) ražotāji;
– oriģinālajām lampām ir ievērojami mazāks garantijas atgriešanas rādītājs, ka arī to tehniskie parametri ir labāki kā t.s. “no name” aizvietojamo lampu piegādātājiem. Tas savukārt nozīmē, ka iegādājoties šādu lampu, tās ekspluatācija izmaksās mazāk;
– vismaz 90 dienu garantija! Uz atsevišķiem produktiem garantija tiek nodrošināta arī 120 dienas un produktu realizētāji to nodrošina saviem klientiem.

Kā uzzināt, vai Jums tiek piedāvātas oriģinālās projektoru lampas?

1. pārliecinieties, kas ir Jums piedāvātās projektoru lampas ražotājs? Vai tas ir kāds no minētajiem ražotājiem (Philips, Osram, Ushio vai Phoenix)?
2. noskaidrojiet vai produktam tiek nodrošināta vismaz 90 dienu garantija?
Ja uz abiem jautājumiem tiek saņemtas apstiprinošas atbildes, Jums ir pamats domāt, ka Jūsu izvēlētais piegādātājs tiešām pārdod oriģinālās projektoru lampas.
(!) svarīgi atcerēties, ka t.s. “no name” lampu lietošana var pārtraukt projektora garantijas saistības. Ja gadījumā projektora darbības traucējumu ir izraisījusi projektora lampa, un ekspertīze norāda, ka šī lampa ir būtiski atšķirīga no oriģinālās, kas paredzēta šim projektoram, pastāv iespēja, ka ražotājs atteiksies novērst projektora bojājumu garantijas saistību ietvaros.
Kādu analoģiju varētu atrast, lai raksturotu starpību starp oriģinālo lampu un aizvietotāju?
Šķiet piemērots būtu salīdzinājums starp oriģināla brenda pulksteni un pakaļdarinājumu. Jūs samaksājat ievērojamu naudas summu, kas var pat tuvoties oriģinālā brenda (piem., Rolex) pulksteņa cenai un, kad atverat iepakojumu, ieraugāt, ka tas nav viss oriģinālais pulkstenis, bet labākajā gadījumā tikai tā pakaļdarinājums. Šķiet lieki ir piebilst, ka sajūta nav no patīkamākajām. Ik katrs no mums kaut reizi to dzīvē ir izbaudījis.

Turpmāk esam apkopojuši visas tās produkta īpašības, kas atšķir oriģinālās lampas no pakaļdarinājumiem:
– īsāks darba mūžs;
– mazāka gaismas spēja;
– sliktāka attēla kvalitāte;
– risks, ka ražotājs var atteikt garantiju, ja gadījumā projektora darbības traucējumu būs izraisījusi projektora lampa;
– (!) daži pētījumi liecina, ka aizvietojamās lampas (no name) arī biežāk plīst un tas atsevišķos gadījumos var radīt nelabvēlīgu ietekmi uz veselību.

Piekritīsiet tas ir pietiekami, lai aizdomātos un pārliecinātos, vai Jums tiek piedāvāta oriģinālā lampa.

Kā zināt, ka iegādājaties kvalitatīvas oriģinālās projektoru lampas?Kāds cits piemērs, kas raksturotu uzskatāmu atšķirību starp oriģinālajām un aizvietojamajām lampām, būtu jauna un jau krietni palietota televizora attēlu atšķirība. Abos gadījumos televizoru ir iespējams skatīties, vienīgi būtiski atšķirīgs ir baudījums, ko saņem skatītājs. Ja jaunais TV attēls, kas šajā gadījumā ir pielīdzināts projektora veiktspējai ar oriģinālo lampu, sniedz kontrastainu spilgtu attēlu ar precīzu krāsu gammu, tad lietota televizora attēls nereti būs blāvs, attēla malās var rādīties dažādi kropļojumi, parādīties krāsu smērējumi utt.

Produktu kvalitāte arī bija galvenais iemesls, kāpēc savā veikalā, projektoruspuldzes.lv piedāvājam tikai un vienīgi oriģinālās projektoru lampas. Pie tam nodrošinām iespēju iegādāties gan komplektus (spuldze ar korpusu), kas ir ļoti ātri nomaināma, kā arī tikai spuldzes. Izvēloties spuldzes, to maiņa būs mazliet sarežģītāka, jo nepieciešams no korpusa izņemt veco spuldzi un tās vietā ievietot jauno. Attiecīgi pēc tam jau jauno spuldzi korpusā ievietot projektorā.

Izvēlieties tikai oriģinālās projektoru lampas!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , ,

Leave a Reply