Dakstiņi – lētākais jumta segums ilgam laikam

Lai arī dakstiņus mēdz uzskatīt par salīdzinoši dārgu jumta seguma veidu, aprēķinot tā izmaksas uz laika periodu tas izrādās lētākais jumta segums. To nav nepieciešams mainīt ik pēc pāris gadiem, tāpēc ilgtermiņā dakstiņu jumts atmaksājas vairākkārtīgi un, ja tas ir pareizi uzklāts, dakstiņi patiešām ir lētākie jumta materiāli.

Latvijā ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā dakstiņu jumtus. Neskatoties uz to, ka dakstiņu uzlikšana ir dārgāka nekā vairums citu jumtu uzklāšana, ilgtermiņā tas ir lētākais jumta segums. Dakstiņu jumti pasaulē pazīstami jau vairākus tūkstošus gadu un laika gaitā ir pierādījies, ka pareizi uzklāts dakstiņu jumts var kalpot pat no 100 līdz 200 gadiem. Tas dakstiņus padara par lētāko jumta segumu, rēķinot uz noteiktu laika periodu.

Monier piedāvātie dakstiņi un citi jumta aksesuāri, piemēram, zemsegums, drošības aprīkojums un speciālie dakstiņi, efektīvi aizsargā ēkas no ārējo vides faktoru iedarbības un veicina gaisa apmaiņu, novēršot mitruma kondensēšanos ēkas iekšpusē. Šīs īpašības ļauj paildzināt ēkas mūžu un samazināt tās uzturēšanas un remonta izmaksas. Tas ir vēl viens no faktoriem, kas dakstiņus padara par lētāko jumta segumu, jo ļauj ietaupīt ne tikai līdzekļus, kas paredzēti regulāriem jumta, bet arī pašas ēkas remontdarbiem.

Pieejami dažādu formu un krāsu dakstiņi, ļaujot atrast piemērotāko ikviena stila un tipa ēkai. Tie lieliski izskatīsies uz ļoti vecām un ekskluzīvām celtnēm, kā arī modernām ēkām arī tad, ja tā ir pavisam vienkāršas.

Tā kā būvniecības uzņēmumi piedāvā ne tikai dakstiņus, bet arī visus nepieciešamos aksesuārus jumta uzklāšanai kopējās izmaksas jumta seguma uzklāšanai ir zemākas nekā meklējot un pasūtot visu nepieciešamo aprīkojumu un aksesuārus atsevišķi.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply