Interneta veikals brivi.lv – noderīgas preces ikvienam

Ja tā padomā, ikdienā mēs izmantojam tik daudz dažādu ierīču un lietu gan mājās, gan darbā. Ir pat grūti iedomāties, ka varētu bez tām arī iztikt. Sadzīves tehnika un elektropreces ir vannas istabā, virtuvē, viesistabā. Arī ikvienā birojā ir vairākas neaizstājamas elektropreces, bez kurām nevaram iedomāties normālu darba dienu – kafijas automāts, mikroviļņu krāsns vai radio.

lielā sadzīves tehnikaTāpēc šādas preces ir arī vienas no meklētākajām un pieprasītākajām interneta veikalos. Un pircēji vienmēr meklē izdevīgas cenas, jo elektropreces un sadzīves tehnika nav tie lētākie pirkumi, bet ikdienas dzīvē tomēr ir neaizstājami. Interneta veikals brivi.lv specializējies tieši šādu ikdienā noderīgu un neaizstājamu sadzīves un elektropreču piedāvājumā.

Brivi.lv priekšrocība citu tirgotāju vidū ir pieejamās cenas un daudzveidīgais piedāvājums dažādās preču grupās. Arī man intreneta veikali ir ierasta iepirkšanās vide, tāpēc zinu, kur atrast izdevīgākos piedāvājumus, neriskējot ar preču kvalitāti.

Interneta veikals brivi.lv manu uzticību ieguva tieši ar to, ka vienmēr par saprātīgām cenām varēja piedāvāt kvalitatīvas preces plašā klāstā. Es tajā iegādājos gan lielisku fēnu, gan jaunu viedtālruni un veļas mazgājamo mašīnu. Ar pakalpojumu biju apmierināta – pasūtīšana, apmaksa un piegāde bija ērtā, komunikācija laipna. Ko vairāk var vēlēties? Un iztērēju mazāk naudas, kā būtu iztērējusi citos līdzīgos interneta veikalos.

Brivi.lv piedāvājums

Brivi.lv piedāvā līdzīgas preces, kā citi sadzīves preču interneta veikali, tomēr šajā veikalā uzsvars likts uz lielo, mazo un iebūvējamo sadzīves tehniku un arī audio un video tehniku. Bet piedāvājumā ir arī noderīgas preces veselībai un skaistumam. Viss, kas ir pieejams veikalā, ir ikdienā nepieciešams, noderīgs un padara mūsu dzīvi daudz komfortablāku un patīkamāku.

sadzīves tehnika cepšanaiLielās sadzīves tehnikas sadaļā ir iespaidīgs modeļu klāsts ledusskapjiem un veļas mazgājamajām mašīnām, kas ir pieprasītākās preces šajā kategrorijā, bet liela izvēle ir arī virtuves plītīm, mikroviļņu krāsnīm, kafijas automātiem un citai noderīgai sadzīves tehnikai. Tā kā šobrīd visbiežāk virtuves iekārtojumā izvēlas dažādu iebūvējamo teniku, tad brivi.lv piedāvā arī šīs preces plašā izvēlē un par izdevīgām cenām. Vislielākā izvēle ir pieprasītākajās preču grupās – plīts virsmas, cepeškrāsnis, trauku mazgājamās mašīnas un tvaika nosūcēji.

Tās visas ir pielāgojamas ikvienas virtuves parametriem un saimnieces vajadzībām. Mazās sadzīves tehnikas klāstā dažādas virtuvē un mājā noderīgas ierīces, kas ne tikai palīdz paveikt mājas darbus, bet arī radīt kulinārus brīnumus, ar ko iepriecināt mājiniekus.

Katram ēst gatavošanas entuziastam un arī iesācējam noderēs jaudīgs virtuves kombains, maizes cepšanas krāsniņa vai pat mini cepeškrāsns, kas neaizņems daudz vietas, bet būs uzticams palīgs gan ikdienas, gan svētku maltīšu pagatavošanā.

Audio un video tehnikas sadaļā līderi noteikti ir mobilie telefoni un planšetdatori, kas jau ir kļuvuši par neaizstājamu elementu daudzu aktīvu cilvēku ikdienā, jo ļauj vienmēr būt aktīvā saziņā, darbu paveikt ikvienā vietā un plānot savu darba dienu daudz brīvāk.

Bet sadaļā pie skaistuma un veselības precēm katrai sieveietei noteikti aktuāla sadaļa būs dažādas matu veidošanas ierīces, epilātori, bet piedāvājumā ir vēl citas noderīga ierīces, ka palīdzēs ķermeni padarīt skaistāku un veselīgāku.

Pasūtīšana, apmaksa un piegāde

Brivi.lv piedāvāto preču pasūtīšana ir vienkārša. Atliek tikai ievietot pirkumu grozā preces un nosūtīt pasūtījumu pārdevējam, kurš visu pārbaudīs un apstiprinas pirkumu, nosūtot rēķinu. Klienti var izvēlēlēties par pirkumu maksāt arī skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

Lielākā daļa preču, kuras pasūtīšanas brīdī ir noliktavā, tiek piegādātas vienas līdz trīs dienu laikā. Preču piegāde notiek visā Latvijas teritorijā, piegādes cenas var uzzināt turpat interneta veikalā, bet vienmēr preci bez maksas var saņemt uz vietas veikala noliktavā. Katrs pircējs vat izmantot sev ērtāko variantu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply