Inovācijas angāru un metāla konstrukciju projektēšanā, būvniecībā

Projektēšanas birojs Piche  jau vairāk kā 7 gadus nodarbojās ar metāla konstrukciju projektēšanu un angāru ražošanu, būvniecību idustriālajiem objektiem Latvijā, Baltijā, Skandināvijā.  Mūsu projektētāji sadarbībā ar  Piche angāru ražotni jau realizējuši vairākus angāru, noliktavu, tirdziecības platību, sporta haļļu, ražošanas ēku, beramo kravu noliktavu, fermu un citi lauksaimniecības būvju projektus. Metāla angāru un konstrukciju ražošana, būvniecība

Piche jaunieviestās būvtehnoloģijas dod iespēju pasūtītājiem maksimāli ietaupīt  finanšu resursus, projekta izstrādes un celtniecības termiņus, samazināt darba spēka izmantošanu. Piche uzņēmumā šobrīd darbojās IT, Mārketinga, Arhitektūras, Būvkonstrukciju, Projektu vadības, Būvniecības, Pētniecības, Ražošanas un Administratīvās nodaļas.

Gatavie metāla konstrukciju ēku, industriālo būvju, noliktavu, ražošanas angāru projekti  ir apskatāmi mūsu angāru katalogā.

Projektēšanas birojs Piche  ir kļuvis par vadošo industriālās būvniecības uzņēmumu Latvijā.

Saviem esošajiem un potenciālajiem pasūtītājiem esam izstrādājuši angāra izmaksu aprēkināšanas kalkulatoru, kas veic metāla konstrukciju un būvelemetu kalkulāciju  atbilstoši izvēlētajiem parametriem.

Industriālo ēku un citu objektu projektēšana ir kļuvusi vēl ērtāka pateicoties 3 D formātam, kuru piedāvājam bezmaksas saviem klientiem.

Drīzumā  piedāvāsim  3D projektēšanas iespējas arī  ēku pamatiem, fasādēm un ģenplāniem un komunikāciju projektiem.

Jaunās  3D paaudzes projektēšanai ir vairākas priekšrocības:

  1. Samazinās kļūdas angāra vai metāla konstrukciju projektēšanas laikā;
  2. Ievērojami saīsinās būvprojekta realizācijas termiņi;
  3. Pie viena arhitektūras projekta vienlaicīgi var strādāt  vairāki projektētāji;
  4. Automātiski teik veikta materiālu specifikācija.

Esam atvēruši jaunu uzņēmumu Piche Innovations, kas nodarbojās ar  jauno ražošanas tehnoloģiju pētniecību angāru būvniecībā, kā arī aktīvi ievieš jaunas inovācijas angāru un metāla konstrukciju projektu realizācijā. Piche Innovations uzstādītais mērķis ir radīt  efektīvas tehnoloģijas angāru un industriālo metāla būvju projektēšanā un celtniecībā. Aktīvi notiek  sadarbība ar Rīgas Tehnisko unversitāti, kur tiek veikti metāla konstrukciju profilu testi.

Jaunieviestās  inovācijas ir kvalitatīvākas un drošākas projektu pasūtītājiem, kas dod arī iespēju ietaupīt dabas resursu, laika un finanšu līdzekļus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , , , , ,

Leave a Reply