Higiēnas serviss biroja telpām

Vai esat padomājuši par higiēnas servisu biroja telpām?

Ik pa laikam ikvienam no mums ir nepieciešams apmeklēt un izmantot tualetes. Ir svarīgi, lai šo telpu apmeklējums būtu  vienmēr patīkams, tāpēc mēs tiecamies uz to, lai higiēnas serviss biroja telpām būtu augstākajā līmenī. Mēs parūpēsimies par Jūsu uzņēmuma darbinieku, kā arī klientu un apmeklētāju patīkamo pieredzi tualetes telpās.

Mēs esam eksperti, lai nodrošinātu efektīgu un profesionālu higiēnas servisu biroja telpām. Mums ir plašākais higiēnas pakalpojumu produktu klāsts, kas ietver: gaisa atsvaidzinātājus, tualetes papīra turētājus, atkritumu tvertnes, tualetes birstes, kokvilnas dvieļu turētājus, dezinfekcijas produktus, atkaļķotājus, putu ziepju dozatorus un daudz citas higiēnas preces.

Ar mūsu higiēnas aprīkojuma līniju Jums būs jaukākas, tīrākas un videi draudzīgākas tualetes telpas. Higiēnas produkti tiek piedāvāti 11 dažādās krāsās, kas Jums ļaus gaumīgi iekārtot tualetes telpas. Kā arī visi higiēnas produktu turētāji ir apstrādāti ar antibakteriālu pārklājumu, kas samazinās saslimšanas risku Jūsu darbiniekiem.

Profesionāls higiēnas serviss biroja telpām nozīmē, ka mēs, Emblēmu Paklājus Serviss, sniegsim augstāko servisa līmeni, kā arī nodrošināsim plašāko higiēnas produktu klāstu Jūsu biroja telpām. EPS higiēnas serviss nodrošinās visu nepieciešamo tualešu telpās un virtuvēm visdažādāko sfēru ofisu telpām.

Mūsu profesionālais un proaktīvais serviss ir īpaši izveidots tā, lai mēs būtu pārliecināti, ka jūsu vajadzības vienmēr ir nodrošinātas pašos augstākajos standartos. Higiēnas serviss biroja telpās ietver regulāras mūsu profesionāli apmācītu un formās ģērbtu darbinieku vizītes, kuri nodrošinās vienmēr uzticamu servisu.

Mūsu speciālisti sniegs jums visas atbildes, kas ir saistītas ar higiēnas servisu biroja telpām. Ar mums var sazināties zvanot pa tālruni 67500076 vai rakstot uz e-pastu [email protected], kā arī apmeklējot mūsu mājas lapu www.berendsen.lv.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply