Higiēnas produkti un higiēnas serviss – Berendsen

Viens no ērtākajiem un vienāršākajiem veidiem, kā parūpēties, lai uzņēmuma tualetes telpa vienmēr būtu tīra un patīkama apmeklētājiem ir uzņēmuma Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvātie higiēnas produkti un higiēnas serviss. Tas sevī ietver Berendsen higiēnas preču līniju un tādus pakalpojumus, kā tualetes telpu uzturēšanu un kopšanu.

Berendsen higiēnas produkti un higiēnas serviss, ko piedāvā EPS ir preču un pakalpojumu kopums, kas īpaši izstrādāts, lai padarītu uzņēmuma telpas tīras, viegli kopjamas un patīkamas ikvienam apmeklētājam. Izmantojot ne tikai uzņēmuma piedāvātās higiēnas preces, bet arī higiēnas servisu, jums radīsies sajūta, ka tualetes telpa pati par sevi rūpējas – tā vienmēr būs tītra un patīkama bez īpašām pūlēm.

Berendsen higiēnas produkti iekļauj gan higiēnas aprīkojumu, piemēram, tualetes papīra turētājus, roku ziepju dozatorus, speciālas atkritumu tvertnes un daudz ko citu, gan produktus higiēnas vajadzībām, piemeram, roku ziepes vai roku dezinfikcijas šķidrumu.

berendsen higienas serviss

Berendsen higiēnas produkti un higiēnas serviss ir lieliski piemērots jebkuram uzņēmumam, neatkarīgi no darbinieku skaita un interjera, jo higiēnas precēm piemīt vienkāršs un ļoti gaumīgs dizains, kas lieliksi iederēsies jebkurā interjerā. Turklāt viss higiēnas aprīkojums pieejams vairāk nekā desmit dažādos toņos – tradicionālajā sudraba tonī, baltā, oranžā, zaļā un vairākās citās krāsās. Higiēnas aprīkojums ir vienkārši lietojams un kopjams. Jāpiebilst, ka tas ir izstrādāts tā, lai palīdzētu taupīt resursus, proti visi dozatori izsniedz tieši tādu attiecīgāš vielas daudzumu, kāds nepieciešams vienai lietošanas reizei, neļaujot tos nevajadzīgi izšķērdēt.

Higiēnas serviss iekļauj pakalpojumus tualetes telpu kopšanai un uzturēšanai. Tas rada sajūtu, ka tualetes telpa pati par sevi rūpējas, jo jums par tās tīrību nav jāsatraucas. Visu nepieciešamo veic EPS darbinieki.

Hgiēnas produkti un serviss nav vienīgais pakalpojums, ko piedāvā EPS. Uzņēmums nodarbojas arī ar maināmo paklāju nomu un servisu, mopu servisu un virtuves dvieļu servisu. EPS pakalpoojumi ir pieejami visā Latvijā un tie ir izstrādati tā, lai palīdzetu taupīt uzņēmumu izdevumus un nodrošinātu augstus tīrības un higiēnas standartus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply