Hanteles un hanteļu komplekti‎.

 

Ziemassvētki bija laiks, kad neaizliedzām sev neko – domājot, no gastronomiskajām vēlmēm. Ja galds klāts ar neiedomājamiem gardumiem, tad klusi purināt galvu un teikt “esmu uz diētas” ir gluži vai nepiedodami. Tad nu apņemamies, ka, sākoties jaunajam gadam, dosimies uz sporta zāli zaudēt visus liekos kilogramus, un droši sēžamies pie svētku galda, lai palutinātu savas garšas kārpiņas un mielotos ar svētkos sarūpēto. Un kāpēc gan ne.

Tomēr, pat pētījumi pierāda, ka, sākoties jaunajam gadam, apņemšanās doties uz sporta zāli neizprotamā veidā zūd ar katru dienu arvien vairāk, atliekot un atliekot datumu, kad nu pirmo reizi ielūkosimies sporta aprīkojumu pārpildītajā telpā. Savādi, tomēr patiesība!

vīrietis ar hantelēm

Tomēr liekos kilogramus zaudēt vēlamies, sevi uzturēt labā un sportiskā formā arī – tad kā nu atrast kompromisu starp iekšējo sacelšanos par domu doties uz sporta zāli un vēlmi būt formā? Sākam veidot savu personīgo sporta zāli mājās.

Nē, tas nenozīmē, ka jāsāk iegādāt dārga, iespaidīga un izmēros liela tehnika sportiskajām aktivitātēm, iztērējot daudz naudas un pārblīvējot savu dzīvojamo telpu. Varam sākt ar kaut ko pavisam vienkāršu, kas būs neliela pavirzīšanās vēlamajā virzienā – sevis uzturēšanā formā, nedodoties uz sporta zāli. Varam sākt ar hanteļu komplekta iegādi. Nezinām kā izmantot? Nav problēmu – internetā sastopami daudzi video ar pamācībām, kā veikt vingrinājumus ar vai bez hantelēm, kā tās pareizi izmantot, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Turklāt, sekojot video-pamācībām jutīsimies kā īstā sporta zālē, tikai ar savu privāto treneri – ekrānā.

Tad, kad esam nolēmuši par šādu soli – iegādāties hanteles, jāsaprot, kādas tad īsti būs piemērotākās, uzsākot savas sportiskās aktivitātes mājās. Hantelēm vispār ir gana plašs pielietojums, lai gan sākotnēji tā nebūt nešķiet. Tāpat, tās ir ļoti dažādu veidu, lai izdotos izvēlēties piemērotākās un atbilstošākās saviem treniņiem. Svarā vieglākās hanteles vairāk paredzētas sievietēm, lai treniņa laikā nedaudz palielinātu slodzi un rezultātā izdotos iegūtu skaistu ķermeni. Smagākās hanteles domātas vīriešiem, lai palielinātu muskuļu masu un spēku. Uzturēt sevi formā drīkst, var un pat vajag ikvienam, tādēļ piemērotas hanteles noder ne tikai profesionāliem sportistiem, bet arī iesācējiem un amatieriem, kas vēlas sevi uzturēt labā formā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply