Dizaina paklāji uzņēmuma tēlam

Viens no zināmākajiem paklāju nomas un servisa uzņēmumiem Latvijā Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā īpašus dizaina paklājus uzņēmuma tēlam. Tie ir katram uzņēmumam individuāli izstrādāti paklāji, uz kā, atkarībā no klienta vēlmēm, var būt attēlots uzņēmuma nosaukums, logotips, devīze vai jebkāda cita veida ziņojums vai attēls. Dizaina paklāji uzņēmuma tēlam ir lielisks veids, kā nodrošināt uzņēmuma telpas tīras un vienlaikus rūpēties par uzņēmuma atpazīstamību.

Dizaina paklāji uzņēmuma tēlam ir Emblēmu Paklāju Serviss piedāvāti neilona vai gumijas paklāji jeb skreiperi ar īpašu, katram klientam izstrādātu dizainu. Paklāji var būt dažādas formas un uz tiem var būt attēlots jebkāda veida ziņojums – uzņēmuma nosaukums, logotips, devīze vai cita veida informācija. Uz dizaina paklājiem uzņēmuma tēlam var attēlot arī krāsu pārejas un ļoti smalkas detaļas, tāpēc paklāju dizaina iespējas ir ļoti plašas.

Viens no paklāja veidiem, kam Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā izstrādāt īpašu dizainu, ir neilona paklāji. Pieejami dažādas krāsas un formas neilona dizaina paklāji uzņēmuma tēlam. Šis paklāja veids ir paredzēts netīrumu un mitruma savākšanai no uzņēmuma apmeklētāju apaviem, lai nodrošinātu, ka telpas ilgāk saglabājas tīras un tās ir jātīra ievērojami retāk.

dizaina paklaji

Neilona dizaina paklāji uzņēmuma tēlam efektīvi aiztur līdz pat 70 procentiem netīrumu, ko telpās ienes ar apaviem. Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā šo paklāju nomu, nomaiņu, tīrīšanu, piegādi un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties, lai uzņēmuma telpas vienmēr būtu tīras un sakoptas. Paklāju servisa izmantošana ļauj taupīt līdzekļus, kas paredzēti uzņēmuma saimnieciskajām vajadzībām, jo telpas jātīra retāk un grīdas kalpo ilgāk. Turklāt paklāju tīrīšana un kopšana pašu spēkiem var būt dārga un neefektīva.

Otrs dizaina paklāju uzņēmuma tēlam veids ir gumijas paklāji jeb skreiperi. Šie paklāji ir paredzēti lielo gružu savākšanai pie uzņēmuma ārdurvīm vai pie pārejas starp ražošanas un biroja telpām. Šie paklāji ir ļoti izturīgi un tos iespējams lietot arī aukstā laikā ziemā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply