Dārza krēslu izlase

Gluži tāpat kā kafija vislabāk garšo dzerot no savas iemīļotās krūzītes, tā vislabāk jūtamies savā iemīļotajā krēslā.

Jau apmēram gadu Rīgas meistardarbnīcā „Maffam Freeform” top dārza mēbeles no ekoloģiska un mēbeļu ražošanā inovatīva materiāla – bazalta šķiedras. Mēbeļu dizaineris Raimonds Cīrulis ir parūpējies, lai ikviens estēts būtu nodrošināts ar dārza krēslu, kas būtu tikai viņa.

Dārza krēsls MANU King ir krēslu karalis. Tas ir liels, ērtiem roku balstiem un galvas atzveltni. Nedaudz mazāks, bez roku balstiem, taču sēdētāja personību izceļošs ir krēsls EGO. Viens no jaunākajiem Maffamfree.com meistardarbiem ir krēsliņš BOSS. Tas ir daudz mazāks nekā iepriekšminētie, taču tikpat ērts krēsls cilvēkiem, kam patīk atrasties uzmanības centrā. Modernā dizaina dārza krēsls ar roku balstiem garāmgājējiem liks apstāties, lai palūkotos caur Jūsu žoga spraugām.

Pie nelielajiem krēsliem minams arī slaidi graciozais dārza krēsls PANDIT, tīru formu krēsls ar rokturīti ARCHE un ērtais ķeblītis BASIC.

Taču, ja primārais, ko gaidāt no laba dārza krēsla ir relaksācija, iesakām atlaisties ērtāk atpūtas krēslā LUCKY WHALE. Tas ir tik simpātisks, ka pat skatīšanās uz to sniedz relaksāciju. Turklāt veidots tā, lai katru sēdētāja muguras skriemelīti noturētu pareizā pozīcijā. Un, ja vēl kājas ir noliktas uz zemā krēsliņa STRANGER…

Iekārojamākā krēsla tituls noteikti piešķirams iekaramajam dārza krēslam MANU Nest. Viesnīcu īpašnieki un pasākumu organizatori, kuru dārzu un terašu kokos ir iekārta šī apaļā kūniņa, apgalvo, ka apmeklētāji stāvot rindā, lai to izmēģinātu.

Starp citu, ar „Maffam Freeform” mēbelēm Jūs nekad nepiedzīvosit situāciju, ka ģimenes mīlulis kaķis neviena netraucēts ir okupējis Jūsu dārza krēslu. Pateicoties tam, ka meistardarbnīcā ikviena mēbele tiek izgatavota ar rokām, katram krēslam, galdam un interjera priekšmetam ir savs unikāls bazalta šķiedras raksts. Līdz ar to, arī citu vienādas formu krēslu vidū Jūs atpazīsit savu, varēsit minku pārlikt sava drauga krēslā un pats iekārtoties ērtāk savā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply