Cik svarīga Ģeoloģiskā izpēte

Pirms dažādu ēku un ceļu plānošanas būtiski veikt ģeoloģisko izpēti, lai noskaidrotu nesošās grunts sastāvu, kā arī mehāniskās un fizikālās īpašības. Nav noslēpums, ka jebkuras celtnes stabilitāte, drošība un izturība atkarīga ne tikai no tās konstrukcijas kvalitātes, bet arī no pamatnes īpašībām. Plānojot pamatu būvniecību, ļoti svarīgi veikt izpēti, lai noteiktu grunts īpašības. Ja šāds drošības pasākums netiek veikts, vai arī tas tiek veikts nepilnīgi, var rasties dažādas nopietnas problēmas- ēkas grimšana, dažādas plaisas un citi bojājumi, pat ēkas sagrūšana. Nav noslēpums, ka šādas problēmas var radīt daudz lielākus finansiālus izdevumus nekā kvalitatīvas un profesionāli veiktas izpētes veikšana. Vairāk šeit.

 Pirms ģeoloģiskās izpētes notiek apspriede ar pasūtītāju. Atkarībā no dažādiem faktoriem, speciālists iesaka piemērotāko metodi- piemēram, urbšanu, grunts parauga noņemšanu, zondēšanu un dažādas citādes metodes, lai pēc iespējas precīzāk un kvalitatīvāk veiktu visus nepieciešamos mērījumus.

Pēc ģeoloģiskās izpētes pasūtītājam tiek iesniegts iegūto rezultātu pārskats. Tajā visbiežāk minēts vispārīgs raksturojums, noskaidrotie apstākļi, analīžu un mērījumu rezultāti, kā arī rekomendācijas.

Viena no kompānijām, kas veic profesionālu un kvalitatīvu ģeoloģisko izpēti, ir SIA „Ground Water”. Šī uzņēmuma pakalpojumi pieejami visās Latvijas pilsētās. Sīkāka informācija par kompānijas darbību iespējams uzzināt tās mājas lapā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply