Biroja krēslu piedāvājums interneta veikalā 220.lv

Biroja darbā krēslam ir ļoti liela nozīme, jo tajā nākas pavadīt ļoti ilgas stundas, kas arī fiziski ir diezgan grūti. Tieši tāpēc vērts padomāt par kvalitatīva biroja krēsla iegādi, lai sēdēšana būtu ērta un komfortabla, tādējādi pozitīvi atsaucoties gan uz darbinieka veselību, gan uz darba spējām. Par īpaši izdevīgām cenām, it īpaši akciju laikā, biroja krēslus plašā izvēlē var atrast interneta veikalā 220.lv.

Krēsli birojam jebkurai gaumei un vajadzībām

220.lv ir viens no vadošajiem interneta veikaliem Latvijā, un arī biroja krēsli pieejami jebkurai gaumei un vajadzībām, proti, pieejami krēsli ar dažādām funkcijām. Lai ietaupītu laiku, ikviens var jau iepriekš izvēlēties biroja krēslu piedāvājumu, atlasot to pēc vairākiem kritērijiem, kas ideāli der tad, ja jau ir zināmi konkrēti krēsla parametri, piem., mainot veco krēslu pret jaunu var ņemt vecā krēsla izmērus.

Biroja krēsls

220.lv piedāvā izvēlēties biroja krēslus pēc:

  • Cenas robežas – izvēlies, cik lielu summu esi gatavs maksāt un skaties piedāvājumu.
  • Materiāla – āda, audums, ādas aizvietotājs, eco āda, kombinēts.
  • Krāsas – visdažādākie krāsu krēsli jebkurai gaumei vai esošā interjera pieskaņošanai.
  • Platuma

Pie katra krēsla attēla ir dotas ziņas par krēsla materiālu, funkcijām (augstuma regulācija, slīpuma regulācija, šūpošanās mehānisms, fiksācijas iespējas u.tml.), krēsla platumu, dziļumu un augstumu.Visiem krēsliem tiek dota arī garantija, saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem standartiem, kas parasti ir 24 mēneši jeb 2 gadi.

Izmanto iespēju un iegādājies krēslus par akcijas cenām

Biroja krēsli interneta veikalā 220.lv īpaši izdevīgi pieejami dažādu akciju laikā. Piem., pašlaikbiroja krēsls Foster ar eko ādas (augstas kvalitātes ādas aizvietotājs), regulējamu augstumu un šūpošanās funkciju pieejams par 44.00 latiem. Tikmēr biroja krēsls Harry, ērts ādas biroja krēsls ar izturīgu un stabilu konstrukcija, ērti regulējams, pieejams par 132.00 latiem, vecās cenas 218.00 latu vietā – ietaupījums 86 lati!

Protams, pieejami arī lētāki krēslu modeļi, ko iespējams iegādāties summā pat līdz 40 latiem. Bet, ja gribas labu krēslu, kas kalpos ilgus gadus, bet tam tagad nepietiek līdzekļu, to var ērti iegādāties uz nomaksu, piem., izmantojot Lateko līzingu.Krēsli tiek piegādāti nesaliktā veidā, visā Latvijā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply