Bigbank kredīts

Bigbank ir kompānija, kura kredītus saviem klientiem piešķir ātri un vienkārši. Lai iegūtu naudas kredītu šajā bankā, ir jābūt vismaz 20 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam vai patstāvīgajam iedzīvotājam ar regulāriem un stabiliem ikmēneša ienākumiem.

Bigbank piedāvā kredītus saņemt gan balstoties vienīgi uz algas apmēru, gan ar galvotāja palīdzību, gan arī ar nekustamā īpašuma ķīlu. Šajā kompānijā iespējams aizņemties naudu no 200 līdz pat vairāk kā 7000 latu. Viss atkarīgs no nodrošinājuma, uz kura pamata banka var uzticēties klientam.

Lai iegūtu aizdevumu Bigbank aizņēmēja ikmēneša ienākumi nedrīkst būt mazāki par 150 latiem, turklāt jāņem vērā, ka kredīta ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no šiem ikmēneša ienākumiem. Ja ir vēl kāds kredīts, tad arī tas tiek vēl no ikmēneša summas norēķināts nost.

Procentu likme Bigbank ir sākot no 22% gadā no aizņēmuma summas. Atdošanas termiņš ir atkarīgs no aizņēmuma summas apmēra. Piemēram, ja aizņēmums būs līdz 900 latiem, tad atmaksas termiņš varēs būt no 6 līdz 60 mēnešiem (esošajiem klientiem līdz 120 mēnešiem). Savukārt, ja aizdevuma summa pārsniegs 7000 latu, tad to varēs atmaksāt līdz pat 72 mēnešiem.

Atkarībā no kredīta summas apmēra Bigbank piedāvā dažādus atmaksas termiņa iespējas. Ja aizdevums ir līdz 900 latiem, tad tiek piedāvāti vienādi ikmēneša maksājumi, savukārt ja aizdevums ir lielāks, tad ir iespējams izvēlēties starp atmaksas veidiem: atmaksāt ar vienādiem ikmēneša maksājumiem vai katru mēnesi maksāt tikai procentus, bet visu pamatsummu atmaksāt termiņa beigās. Ja aizdevums ir lielāks par 7000 latiem, tad var procentus nomaksāt termiņa sākumā, bet pamatsummu ar vienu maksājumu – beigās vai arī 30% no aizdevuma summas maksāt ar vienādiem ikmēneša maksājumiem, bet pārējos – 70% ar vienu maksājumu termiņa beigās.

Bigbank kredītam iespējams pieteikties:

  • kompānijas mājas lapā;
  • ikvienā Bigbank klientu apkalpošanas birojā;
  • Latvijas pastā;
  • pa tālruni.

Līgumu var noslēgt ikvienā Bigbank klientu apkalpošanas filiālē, kā arī Latvijas pastā. Ja izvēlēts kredīts līdz 900 latiem, tad bankas konta izraksts nav nepieciešams, bet ja kredīts ir lielāks par 900 latiem, tad tas būs nepieciešams. Lai iegūtu Bigbank kredītu vajadzīga pase vai identifikācijas karte. Gadījumā, ja izvēlēts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, tad papildu vajadzīgs apstiprināts nekustamo īpašumu aģentūras vērtējums, izziņa, ka nav par ķīlu nesamaksātu komunālo maksājumu, kā arī vajadzīga rakstveida piekrišana, ka Valsts Sociālās Apdrošināšanas aģentūra drīkst sniegt izziņu par personas ienākumiem un apdrošināšanu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply