Bezprocentu kredīts

Izvēloties naudas aizdevumu internetā, iespējams iegūt bezprocentu kredītu. Vairākas ātro kredītu aizdevējiestādes pirmo naudas kredītu saviem jaunajiem klientiem piešķir bez procentiem.

Bezprocentu kredītu kompānijas parasti piešķir pirmajā aizņemšanās reizē. Klients aizņemas kādu noteiktu naudas summu un attiecīgā termiņa laikā kompānijai atmaksā tieši tikpat lielu summu.

Pirmo bezprocentu kredītu piedāvā vairākas interneta kredītiestādes, piemēram:

  • Smscredit.lv pirmo bezprocentu kredītu klientiem piešķir līdz 200 latiem. Atdošanas termiņš – līdz 30 dienām.
  • Opencredit.lv pirmo bezprocentu kredītu klientiem piešķir līdz 200 latiem. Atdošanas termiņš – līdz 30 dienām.
  • Viasms.lv pirmo bezprocentu kredītu klientiem piešķir līdz 150 latiem. Atdošanas termiņš – līdz 30 dienām.
  • Sohocredit.lv pirmo bezprocentu kredītu klientiem piešķir līdz 150 latiem. Atdošanas termiņš – līdz 30 dienām.

Lai iegūtu pirmo bezprocentu kredītu, vispirms ir jāaizpilda reģistrācijas anketa izvēlētās kompānijas mājas lapā. Anketā būs nepieciešams norādīt tikai svarīgākos personas datus:

  • Vārdu, uzvārdu;
  • Personas kodu;
  • Adresi;
  • Mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Pēc reģistrācijas veikšanas būs nepieciešams nosūtīt konkrētajai kompānijai reģistrācijas maksu, kas parasti ir viens vai pāris santīmi. Reģistrācijas maksa nepieciešama, lai nerastos problēmas ar bankas konta precizitāti, kā arī tamdēļ, lai iegūtu no klienta atļauju Valsts Sociālās Apdrošināšanas aģentūrai sniegt datus par viņu. Pēc reģistrācijas veikšanas jāpiesaka aizdevuma apmērs, ko var izdarīt no reģistrācijas laikā izveidotā profila vai arī nosūtot īsziņu. Tiklīdz kompānija būs saņēmusi personas pieteikumu, tā tas tiks izskatīts un pāris minūšu laikā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīts kompānijas lēmums. Ja tas būs pozitīvs, tad izvēlētā bezprocentu kredīta summa tūlīt tiks pārskaitīta uz klienta bankas kontu.

Saņemtais bezprocentu kredīts jāatdod pieteikumā norādītajā laikā. Ja nav iespējams kredītu atmaksāt laikus, tad maksājumu var veikt vēlāk, bet ir nepieciešams veikt pagarinājuma maksu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply