Berendsen higiēnas serviss

Berendsen higiēnas serviss ir vienkāršs un ērts veids, kā parūpēties, lai uzņēmuma tualete vienmēr būtu tīra un patīkama apmeklētājiem. Tas ir viens no Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) pakalpojumiem, kas ievērojami atvieglo uzņēmuma telpu uzturēšanu labā stāvoklī. Izmantojot Berendsen higiēnas servisu, jums liksies, ka tualete pati par sevi rūpējas, jo tā vienmēr būs lieliskā stāvoklī.

EPS ir uzņēmums, kas nodrošina paklāju nomas un servisa, higiēnas servisa un cita veida pakalpojumus, kas palīdz uzturēt uzņēmuma telpas tīras un patīkamas. Viens no pakalpojumiem, kas ievērojami atvieglo uzņēmumu ikdienu un palīdz ietaupīt resursus ir Berendsen higiēnas serviss.

Berendsen higiēnas serviss ir preču un pakalpojumu kopums, kas paredzēts, lai uzturētu uzņēmuma tualetes tīras un patīkamas visu laiku. Tas ietver gan tualetes aprīkojumu, gan darbinieku apmācību, gan aprīkojuma uzturēšanu un nomaiņu nepieciešamības gadījumā. Izvēloties Berendsen higiēnas servisu, jums patiešām liksies, ka tualetes telpas pašas par sevi rūpējas – tās vienmēr būs tīras un patīkamas.

Berendsen higiēnas servisā iekļautais aprīkojums lieliski iederēsies ikvienā interjerā un lieliski pildīs savas funkcijas. Tas ir pieejams desmit dažādās krāsās, piemēram, zaļā, baltā, oranžā un citās, kā arī tradicionālajā nerūsējoša tērauda krāsā. Tā speciālais pret pirkstu nospiedumiem izturīgais pārklājums, ļaus aprīkojumam vienmēr izskatīties labi.

Berendsen higiēnas servisa aprīkojumā ir iekļauts viss tualetes telpās nepieciešamais – tualetes papīra turētāji, atkritumu tvertnes, roku žāvētāji, gaisa atsvaidzinātāji un daudz citu ierīču. Viss aprīkojums ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu taupīt uzņēmuma līdzekļus un pēc iespējas samazinātu kaitīgu ietekmi uz vidi. Proti, visi dozatori izsniedz tieši tik daudz attiecīgā līdzekļa, ziepju, dezinfekcijas želejas vai citu vielu, cik nepieciešams, tādā veidā ievērojami paaugstinot resursu izmantošanas efektivitāti.

Tāpat Berendsen higiēnas serviss nodrošina īpaši augstu higiēnas standartu sasniegšanu – daudzas ierīces darbojas ar kustību sensoriem, samazinot iespēju tualetes apmeklētājiem saskarties ar baktērijām, tāpat aprīkojumā iekļauti vienkārši lietojami, nekaitīgi, bet efektīvi dezinfekcijas līdzekļi.

Plašāka informācija par Berendsen higiēnas servisu pieejama EPS mājas lapā berendsen.lv, kā arī sazinoties pa tālruni 67 500076 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply