Atvieglo savu ikdienas soli

Kājas ir tā ķermeņa daļa, kas ikdienas nodrošina mūsu pārvietošanos. Mēs esam to valstu lokā, kuras iedzīvotāji tiešām daudz staigā ar kājām un tas ir labi. Lai arī lielākus attālumus veicam ar sabiedrisko transportu vai automašīnām, tāpat dienas laikā gana daudz nostaigājam. Slodze uz kājam un it īpaši pēdām ir liela. Bet daļai cilvēku tas sagādā problēmas – cilvēki, kuri darba specifkas dēļ garas stundas pavada stāvus un nemainīgās pozās – pārdevējas, rūpnīcu darbinieki, apkalpojošais personāls. Tā rezultātā bieži vien sākas sāpes pēdās, locītavās, mugurā, muskuļos, ko izraisa nepareizs spiediena sadalījums uz pēdu zonām.

Moderna diagnostikas metode – podometrija

Tā var precīzi noteikti, kāds ir pēdu noslogojums un kuras ir pārslogotās zonas, ļaujot izstrādāt individuāli pielāgotus supinatorus, kas atslogos un līdzsvaros spiedienu pēdās, mazinot sāpes gan kājās, gan pārējā ķermenī. Podometrija mūsdienās nav nekāda ekskluzīva procedūra, to piedāvā veikt daudzas medicīnas iestādes. Pavisam ātri un ērti sev vēlamā laikā un iestādē podometrijai var pieteikties mājas lapā vca.lv, kur apkopota informācija par visām Rīgā pieejamajam Veselības centru apvienības iestādēm, to pakalpojumiem, ārstiem un pieņemšanas laikiem. Elektroniskās reģistratūras sistēma ļauj atzīmēt savai vizītei svarīgos kritērijus un sagaidīt zvanu no darbinieka, kurš apstiprinās tuvāko iespējamo vizītes laiku. Lielākoties visi izmeklējumi un konsultācijas VCA poliklīnikās pieejami jau tuvākās nedēļas laikā.podometrija

Kāpēc pēdu sāpes un nogurumu pat pie nelielas sodzes nevajag ignorēt?

Tāpēc, ka tas var izraisīt daudzas nepatīkamas un arī neatgriezeniskas problēmas ķermenī. Muguras sāpes, kas rodas no nepareizas slodzes, var izraisīt iekaisumus, nervu bojājumus, galvassāpes, starpskriemeļu diksu trūces, osteoartozi, gūžu deformācijas. Tās visas ir ļoti nepatīkamas problēmas. Sākotnējā stadijā tās ir iespēja novērst, pārbaudot pēdu noslogojumu un atbilstoši pielāgojot koriģējošos atbalstus apavos. Tas jūsu ikdienas soli padarīs vieglāku un daudz patīkamāku, samazināsies nogurums un slikta oma, ko rada sāpes un diskomforts. Laicīgas rūpes par savu veselību un labsajūtu vienmēr ir svarīgas un noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply