Labākais materiāls logu rāmjiem ilgtermiņā.

Loģiski, ka neviens mājoklis nav iedomājams bez logiem, bet, pēdējos gados ir kļuvis aktuāli, logus padarīt par vienu no galvenajiem telpas elementiem ne tikai funkciju, bet arī dizaina ziņā. Klientu vēlme pēc maksimāli daudz dabiskas gaismas pieplūduma telpā ir tikai pašsaprotama un mūsu uzdevums ir to realizēt, piedāvājot iespēju uzstādīt logus tādā izmērā un formā kādā sirds kāro. Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi materiāli no kuriem veidot logus. Vispopulārākās izvēles parasti ir PVC jeb plastmasas logi, koka logi un alumīnija logu rāmji un stikla paketes. Šie logi ir viegli pielāgojami ēkas īpatnībām, ātri tiek uzbūvēti un tos ir viegli iemontēt. Logu neatņemama sastāvdaļa ir palodzes. Tāpat piedāvājam arī izturīgas metāla durvis!

 

Cik izmaksā plastmasas logi?

 

Plastmasas, jeb PVC logi, jau gadiem ilgi ir viena no populārākajām klientu izvēlēm. Uzskats, ka plastmasas logi neelpo, ir kaitīgi un vispār kļuvuši neaktuāli, ir aplams. Ja pirms nemaz ne tik ilga laika plastmasas, jeb PVC logi bija jaunums un to cena bija ļoti dārga, attiecīgi tos savos majokļos iemontēja turīgākie iedzīvotāji, tad mūsdienās tehnoloģijas ir ļāvušas to ražošanu un uzstādīšanu padarīt pieejamāku plašākam klientu lokam un PVC logi ir kļuvuši par galveno izvēli, kad runa par logu montēšanu mājoklī vai birojā. Plasmtasas logi un durvis ir pieejami arī bez stikla paketes daļas iemontēšanas.

 

Ļoti izturīgi logi mājoklim un arī saimniecības būvēm.

 

Koka un alumīnija logi ir nākošā, izplatītākā logu grupa, ko klienti izvēlas ierīkot savos projektos. Laiks atmest stereotipus, kas stāsta par to, ka koka logu rāmji laiž cauri aukstumu un vēju, nav hermētiski noslēdzami un visādi citādi ir nepraktisks ieguldījums mājoklī. Mūsdienu tehnoloģijas ir radījušās lielisku iespēju klientiem piedāvāt koka logu rāmjus, kas ir tik pat izturīgi, hermētiski un kvalitatīvi kā PVC logi. Alūmīnija logu konstrukcijas ir pazīstamas ar to, ka ir neticami izturīgas un kalpo ilgāk. Alumīnija logus ir populāri uzstādīt ne tikai dzīvojamām mājām, bet arī citām celtnēm, piemēram, rūpnieciskām ēkām, saimniecības ēkām un siltumnīcām. Šo logu viena no galvenajām īpašībām ir ugunsdrošums, un tie tiek veidoti, balstoties uz ēkas tipu, kurā tiks uzstādīti.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply