RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS RĪGĀ.

Automašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nepātvietojas. Riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, nenoliedzami ir viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Mašīnai jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Automašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Auto servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par piemērotāko risinājumu. Mašīnu riepu serviss nodrošina arī automašīnu riepu uzglabāšanas servisu. Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar mašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti auto riepu servisā, jebkuram klientam.

Ienāc un izvēlies – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Kā piemēram, automašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

 

ZIEMAS RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas auto riepu sezona Latvijā iesākas 1. oktobrī un beidzas pirmajā martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir obligāti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, katrā ziņā ir ekonomija, jo pastāv variants ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu pirkšanas, noteikti iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par piemērotākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

 

KONSULTĀCIJA AUTO RIEPU SERVISĀ.

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus katram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības reizē, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply