Ātrie kredīti no 20 gadiem

ātrais kredīts no 20 gadiemJa esi sasniedzis 20 gadu vecumu un steidzami nepieciešami papildu naudas līdzekļi, tad visātrāk un vienkāršāk būs saņemt ātro kredītu. Šim kredītam iespējams pieteikties ar interneta starpniecību, tādējādi nav nepieciešamības pat iziet no savas mājas.

Ātros kredītus no 20 gadiem iespējams saņemt teju pie jebkuras kredītiestādes, jo šis ir tas vecums, kad persona tiek uzskatīta par pietiekami stabilu un maksātspējīgu, lai laikus atdotu izvēlēto naudas summu.

Kā aizņemties?

Lai saņemtu nepieciešamo aizdevumu, jāveic pāris vienkārši soļi. Piemēram, Viasms.lv ātro kredītu iespējams saņemt šādi:

  • Nepieciešams ieiet finanšu iestādes mājas lapā www.viasms.lv ;
  • Aizņēmuma kalkulatorā jānorāda vēlamā aizdevuma summa;
  • Aizņēmuma kalkulatorā jānorāda vēlamā aizdevuma termiņš;
  • Jānospiež poga „Saņemt aizdevumu” un jāseko norādītajam.

Ja pieteikumsātrajam kredītam būs pirmo reizi, tad būs nepieciešams veikt arī reģistrāciju. Tajā būs jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Kad tas būs izdarīts, tad Viasms.lv darbinieki uz norādīto mobilā tālruņa numuru aizsūtīs īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas pēcāk būs jāieraksta mājas lapā speciālā ailītē. Visbeidzot reģistrācijas pilnīgai pabeigšanai uz Viasms.lv bankas kontu būs jānosūta reģistrācijas santīms. Tas nepieciešams, lai kompānija skaidri zinātu klienta bankas kontu un nekļūdītos naudas pārskaitīšanas brīdī.

Reģistrācija ir jāveic tikai vienu reizi. Ja ātrajam kredītam klients vēlas pieteikties atkārtoti, tad iespējams uzreiz nosūtīt pieteikumu vēlamajai naudas summai.

Kad kompānija saņems pieteikumu, tad tas tiks izskatīts pāris minūšu laikā un pēc tam kompānijas darbinieki dos ziņu, vai attiecīgais ātrais kredīts no 20 gadiem tiks vai netiks piešķirts. Jalēmumsbūs pozitīvs, tad nauda bankas kontā tiks pārskaitīta nekavējoties.

Aizdevumu pie Viasms.lv var aizņemties neskaitāmas reizes, ja iepriekšējais kredīts veiksmīgi kompānijai atdots. Jāņem gan vērā, ka pirmajā aizņemšanās reizē maksimālā naudas summa ir 150 latu aizdevums, otrajā – 200 lati, bet sākot no trešās aizņemšanās reizes – līdz 300 latiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply