Padomi unikālai Ziemassvētku dāvanas pasniegšanai

ziemassvētku dāvanas dalder.lvNoteikti ikviens ir pamanījis, ka ar katru gadu ir aizvien grūtāk un grūtāk atrast unikālas Ziemassvētku dāvanas, kas izceltos uz pārējo fona. Sveces vai ar Ziemassvētku tematiku saistītas lietas kļuvušas par tik paredzamu dāvanu, ka jau paliek neērti ko tādu visu laiku pasniegt. To var attiecināt uz vannas istabas komplektiem, kalendāriem, saldumu groziem u.tml. Kādēļ gan nemainīt vecos nosacījumus un vēlmi būt pieticīgiem, un nesagādāt tiešām unikālas dāvanas. Zemāk minētajos padomos arī sapratīsiet, ka unikāls nebūt nenozīmē dārgs. 

Sarīko Ziemassvētku rokdarbu ballīti

Uzaicini draugus un palūdz, lai tie atnes dažādus materiālus, kas varētu būt noderīgi dāvanu radīšanai. Veltiet dienu dāvanu radīšanai un dienas beigās Jums būs virkne unikālu dāvanu. Mūsdienās daudzi aizraujas ar rokdarbiem, īpaši jaus sievietes – pašu gatavotās rotas, apģērbs un kas tik vēl ne. Šāda veida dāvanas un pasākums ir lielisks ja ne savu tuvinieku dāvanu veidošanai, tad labdarības vajadzībām gan.

Pasniedz kādam dāvanā jaunību – burtiskā nozīmē

Ikvienam patīk skaistumkopšanas un ķermeņa kopšanas produkti. Ādas kopšanas līdzekli ir labs risinājums kreatīvai dāvanai, kas aizvestu personu, kam pasniegta dāvana, atpakaļ jaunībā. Pasniedz kvalitatīvu zīmolu ādas mitrinātājus, krēmus vai dušas piederumus un klāt tiem pievieno kādu rotaļlietu, bērnības mīļākos saldumus, kādu apģērba gabalu ar tā laika popzvaigznēm par kurām mēdza fanot. Mūsdienās ir pavisam viegli atrast supervaroņu tēlu apģērbu, grāmatas, diskus, piem., izmantojot eBay vai Amazon.

Dāvanu kartes kā oriģinālā dāvana?

Ir cilvēki, kas nesaprot šāda veida unikālas dāvanas, tāpēc kā universālas Ziemassvētku dāvanas (kas nebūtu svecīšu komplekts) var kalpot arī dāvanu karte. Dalder piedāvā Ziemassvētku dāvanas, kā arī dažādas idejas dāvanām, ko pasniegt dāvanu kartes veidā – skaistums un veselībā, aktīvā atpūta un sports, apmācības un kursi, dāvanas gardēžiem u.c. Ja vēlies uzdāvināt ko unikālu, bet ne pārspīlētu vai pārprotamu – izvēlies dāvanu karti atbilstoši dāvanas saņēmēja gaumei un dzīves vietai, kur dāvanu karti varētu izmantot.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply