Vai ātrie kredīti ir droši?

Ja tevi ir piemeklējušas negaidītas naudas problēmas, viens no izdevīgākajiem risinājumiem ir ātrais kredīts internetā. Daži klikšķi kredītiestādes mājas lapā – aizpildīta pieteikuma forma, reģistrēts bankas konts, un 15 minūšu laikā vajadzīgā nauda tiek ieskaitīta norādītajā kontā. Vai izdevīgi nozīmē arī droši? Tas lielā mērā būs atkarīgs no tevis izvēlētās kompānijas, bet galvenokārt no tevis paša.

Izvēlēties atbilstošāko interneta kredītiestādi palīdzēs salīdzināšanas lapas, kas vienkopus tabulā ir apkopojušas dažādus piedāvājumus. Interneta komentāriem nav vēlams uzticēties, jo tos var būt rakstījuši gan paši uzņēmumi, gan konkurenti. Piemēram, Vivus.lv aizdevumi ir pieejami Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem, taču Vivus aizdevumu piešķir, ņemot vērā katra individuālā aizņēmēja kredītvēsturi. Soho Credit ir pieejams kredīts līdz Ls 350, un kredītu bez komisijas maksas, ja no Soho Credit aizņemies pirmo reizi.

Kreditēšanas iestādes drošību apliecina Patērētāju tiesību aizsardzības centra un Bureau Veritas Certification piešķirtie sertifikāti. Jaundibinātā Latvijas Nebanku kredītu asociācija rūpējas par atbildīgas kreditēšanas pirncipu ievērošanu, tādejādi veicinot nozares ilgtermiņa attīstību. Bankrotējis aizņēmējs kreditētājam nebūs izdevīgs. Arī Latvijas Nebanku kredītu asociācijā vari meklēt drošus aizdevējus! Drošs aizdevējs savā mājas lapā būs norādījis aizdevējam nepieciešamos dokumentus un normatīvus.

Taču uz ātrajiem kredītiem vistiešāk attiecas teiciens – sargā sevi pats un Dievs tevi sargās. Ja esi aizņēmies, tad rūpīgi seko līdzi atmaksas grafikam un ikmēneša maksas lielumam. Ievēro, lai aizdevuma summa nepārsniedz 40 procentus no taviem mēneša ienākumiem. Kredītu izmanto racionāliem, nevis impulsīviem pirkumiem. Interneta kredītiestādes vienam aizņēmējam piešķir vienu kredītu, nākamo varēs saņemt, kad pirmais būs atdots. Taču šajā pašā laikā aizņēmējam var būt citi aktīvi kredīti, piemēram, studiju kredīts. Lai saglabātu pozitīvu kredītvēsturi, piešķir aizdevumu neizmantot cita aizdevuma atmaksai. Ja tava prioritāte ir drošs aizdevējs, informācijas pārbaudei būs vajadzīgs vairāk laika. Tāpēc sauklis – saņem kredītu 15 minūtēs, šoreiz nestrādās!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “Vai ātrie kredīti ir droši?”

  1. […] Ja tevi ir piemeklējušas negaidītas naudas problēmas, viens no izdevīgākajiem risinājumiem ir ātrais kredīts internetā. Daži klikšķi kredītiestādes mājas lapā – aizpildīta pieteikuma forma, reģistrēts bankas konts, un 15 minūšu laikā vajadzīgā nauda tiek ieskaitīta…Visu rakstu lasiet šeit : Vai ātrie kredīti ir droši? […]

Leave a Reply