Vai 18 gadu vecums ir šķērlsis, lai saņemtu kredītus?

atrie krediti no 18 gadiemKredīta saņemšanai un noformēšanai pastāv dažādi nosacījumi. Viens no nosacījumiem ir klienta vecums. Tomēr dažas kredītiestādes piedāvā iespēju saņemt kredītu internetā nevis no 20 gadu vecuma, bet no 19 gadu vai pat 18 gadu vecuma (CreditON, Credit24, SMSCredit). Parasti kredīti tiek piedāvāti klientiem vecumā līdz 65 gadiem, bet šie uzņēmumi piedāvā aizdevumus klientiem vecumā līdz 70 gadiem, kas būtiski paplašina uzņēmuma mērķa auditoriju.

Daudzas kredītiestādes piedāvā noformēt ātro kredītu no 18 gadiem, bet ar būtisku nosacījumu, kā klientam jābūt pietiekami lielam ienākumu līmenim, lai viņš spētu laicīgi atmaksāt sneigtu aizdevumu. Klientam jāņēm vērā šāds nosacījums un rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu, jo citādi klienta kredītvēsture sabojāsies.CreditON piedāvā atro kredītu jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Turklāt ātro kredītu noformēšanai nav nepieciešamas ziņas par ienākumiem vai citi dokumenti, pat nav vajadzīga izziņa no darba vietas. Lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem, nav vajadzīgi nekādi dokumenti, tikai atvērts konts kādā no Latvijas bankām un mobilais tālrunis. Kredītu var saņemt jebkurš Latvijas rezidents, gan pilsonis, gan arī nepilsonis, kuram ir savs personas kods.

Pieteikties aizdevumam var dažādos veidos. Klients var reģistrēties CreditON mājas lapā, bet jaunas reģistrācijas tiek apstiprinātas tikai CreditON.lv darba laikā: darba dienās no 08.30 – 21.00 un brīvdienās no 10:00 – 18:00. Par reģistrāciju jāmaksā reģistrācijas maksa LVL 0,01 apmērā, kuru nepieciešams pārskaitīt uz CreditON kontu. Tā tiek pārbaudīts, vai klientam tiešām ir aktīvs bankas konts. Klients var piezvanīt uz norādīto numuru, vai arī nosūtīt īsziņu, norādot savu paroli, izvēlētā aizdevuma summu un dienu skaitu.

Var droši apgalvot, ka vecums nav šķērslis kredīta noformēšanai. Ja klients ir vismaz pilngadīgs, viņš varēs noformēt ātro kredītu. Kredītiestādes rūpējas par saviem klientiem un sniedz viņiem iespēju noformēt ātro kredītu, neskatoties uz vecumu vai citiem ierobežojumiem. Katram klientam tiek atrasta individuālā pieeja, lai rast iespēju atrisināt klienta problēmas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply