Uzzini vairāk par aromātu pasauli

smaržas internetā parfumexpress.lvLai sabiedrībā būtu pilnīgāks tēls, ne tikai tiek izmantoti dažādi aksesuāri, bet arī aromāti, kuri būtu atbilstoši saviesīgiem pasākumiem, noskaņojumam un izvēlētajam apģērbam. It kā jau liekas vienkārši – nopērc smaržu pudelīti, uzpūt un viss. Bet tā nebūt nav. Iegādājoties smaržas, ir jāzin kuras būtu atbilstošas tieši Jūsu ķermenim. Varētu šķist smieklīgi, bet tā ir, jo mainoties gadalaikiem, ķermenis arī piedzīvo pārmaiņas, kad ir piedzīvotas savādākas izjūtas, tāpēc var būt gadījumi, kad kāds iepriekš mīļš aromāts vairāk nav tik saistošs. Smaržas var kategorizēt trīs tipos – klasiskās, jutekliskās un delikātās.

Parfimērija ir interesanta nozare, kas liek mūsu degunam sajusties kā septītajās debesis, ja ir izveidots aromāts, kurš nav pārāk spēcīgs un traucējošs. Smaržas tiek izstrādātas pēc veselas sistēmas, pēc kuras var viegli noteikt pareizās proporcijas, lai radītu burvīgu aromātu un iepriecinātu parfimērijas izstrādājumu pircējus. Aromāti, kas atrodas ap mums, kaut kādā veidā ietekmē cilvēka izturēšanos, tāpēc ir ļoti svarīgi nekļūdīties ar pareizajiem aromātiem un to proporcijām. Ņemot vērā to, ka smaržas tiek lietotas uz ādas, vēl viens solis smaržu izveidē ir smaržīgo eļļu testēšana, lai noskaidrotu vai eļļa nav alerģiska.

Smaržu pasaulē ir viegli apmaldīties, tomēr smaržu izstrādātāji cenšas darīt visu, lai smaržas ir viegli pārdot, tāpēc tās iedala 3 kategorijās, lai pārdevējs var vieglāk izprast klienta vēlmes. Smaržas sadala jutekliskajās, klasiskajās un delikātajās. Ja pārdevējs ir gana zinošs, kad uzklausa klientu var viegli piedāvāt atbilstošās smaržas, jo pateicoties šim grupu iedalījumam, arī klientam ir viegli orientēties starp smaržām.

Saprast savu ķermeni un izprast ko tas mums vēlas pavēstīt dažādās situācijās ir diezgan nozīmīgi, jo ķermenis mums pasaka priekšā, kas tam ir vajadzīgs, lai justos ērti. Ziemā tādas maņas kā oža zaudē mazliet savu efektivitāti, tādēļ ķermenim siltāk un patīkamāk liks justies piesātināti un silti aromāti. Mainoties gadalaikam, mainās arī mūsu garastāvoklis. Vasara ar pavasari ir tie gadalaiki, kas dara mūs priecīgus, jo puķu ziedēšana arī liek mums labi justies. Atnākot vēsākam un pelēkākam laikam, arī mūsu garastāvoklis paliek drūmāks un, lai to mainītu, vajag kaut kā iepriecināt savu ķermeni un prātu, izmantojot dzīvespriecīgas ziemas smaržas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply