Transformējamās gultas Latvijā.

compact.lv mēbelu veikals 1Parasti, ja cilvēki sāk domāt par gultu, tad automātiski sāk arī nākt miegs. Tā nu ir dabā iekārtots, ka cilvēkam ir nepieciešams miegs, it sevišķi šajā drūmajā un tumšajā ziemas laikā. Taču, cik daudzi no mums var teikt, ka viņiem ir tieši tāda gulta, kurā vakaros ilgojas atgriezties? Daudzi joprojām guļ vai nu uz izvelkamajiem dīvāniem vai gultām, kas ir piemērotas istabām nevis cilvēkam, respektīvi, tās ir šaurākas vai neērtākas kā vajadzētu būt. Tas laiks, kad cilvēkam bija jāpielāgojas mēbelēm ir jau sen pagājis, jo mūsdienās mēbeles tiek pielāgotas cilvēka vajadzībām, tikai daudzi domā, ka nevar šādas mēbeles atļauties. Ja vēlaties lielu gultu, taču guļamistabā īsti nav vietas lielai gultai, normāla izmēra skapim, kumodei vai naktsgaldiņam, tad, ar Compact.lv ir iespējams rast risinājumus šādām situācijām, lai istaba būtu pilnībā aprīkota un funkcionāla.

Vienguļamās transformējamās gultas.

Dzīvojot vienatnē, tad nav īstas vajadzības pēc divguļamās gultas. Gultas, kas tiek dēvētas par pusotrguļamajām, vēl ir dēvējamas par risinājumu, taču tā, protams, būs nedaudz dārgāka un arī aizņems vairāk vietas. Katrā ziņā, ja dzīvojat viens turklāt dzīvoklis ir maziņš, tad nav obligāti jāguļ uz izlaižamā dīvāna. Dzīvokli ir iespējams iekārtot tā, lai būtu iespēja gulēt īstā gultā un sēdēt dīvānā, nevis visu apvienot vienā un katru dienu bīdīt un salaist dīvānu, domājot kur noslēpt gultas veļu un visu pārējo. Transformējamās moduļu mēbeles, ir lielisks risinājums šādām situācijām. Tās pieejamas gan ar plauktiem, gan vienkārši tikai kā gultas. Ir arī tādas, kas transformējamas par galdiem un pat mājas kino telpām. Šāda tipa gultas ir lielisks risinājums bērnistabai.

Divguļamās transformējamās gultas.

Divguļamo gultu iegādājas tad, ja dzīvojat kopā ar savu otro pusīti un būtu neērti saspiesties pusotrguļamajā gultā, kas ir 1.20 m plata. Ko darīt, ja dzīvoklī nav vietas normāla izmēra gultai, bet nepieciešams izgulēties normāli, bez sāpošas muguras un caura miega? Transformējamās divguļamās gultas būs lielisks risinājums šādiem dzīvokļiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply