TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM

kruķi Katrs no mums grib dzīvot brīvi, bez jebkādiem fiziskiem vai emocionāliem ierobežojumiem, taču, sabiedrībā ir sastopami cilvēki, kuriem ikdienas gaitu īstenošanā ir vēlama palīdzība. 21.gadsimts sniedz izdevību personām ar invaliditāti ik dienu paveikt daudz vairāk, jo tehnisko palīglīdzekļu klāsts, kas pieejams ikvienam, kuram ir tāda vajadzība, ir ļoti liels.

Ārsts, kurš palīdzēs izvēlēties labāko palīglīdzekļa veidu, ir ergoterapeits, kuru var sameklēt visās lielākajās slimnīcās Latvijā un arī privātpraksēs.

Tehnisko palīgiekārtu klāsts ir ļoti daudzveidīgs – sākot ar pašaprūpes palīgierīcēm un beidzot ar ierīcēm, kas palīdz pārvietoties un dažādos citādos veidos atvieglot ikdienas gaitas. Speciāls tehnisko palīgiekārtu veikals vienmēr nodrošina ergoterapeita konsultāciju un līdzdalību, ja tāda ir nepieciešamība, lai izprastu to, kā ierīce ir izmantojama kā arī, ja nepieciešams, to pielāgo.

RATIŅKRĒSLI, STAIGUĻI UN CITI TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI BĒRNIEM

No nelaimēm, diemžēl, nav pasargāts neviens, tajā skaitā arī bērni, kuri mēdz saskarties ar dažāda veida veselības problēmām, kas ietekmē pilnvērtīgu kustību funkciju. Bērniem, kuriem ir noteikta invaliditāte, bieži vien pienakas valsts apmaksāti tehniskie palīglīdzekļi un ortozes, diemžēl, rindas mēdz būt tik garas, ka vecāki dod priekšroku ierīci nopirkt un lietot uzreiz. Piedāvājumā var sameklēt vertikalizātorus, funkcionālos galdus kā arī krēslus, gultas, dažādus pašaprūpes priekšmetus, ortozes, kruķus kā arī daudz ko citu.

Bērnu ergoterapeits ir labākais speciālists, kurš varēs noteikt kāda tipa palīglīdzeklis būtu vajadzīgs, jo jāņem vērā neskaitāmas mazā pacienta opcijas to izmantot, lai uzlabotu savu ikdienu.

POPULĀRĀKĀS TEHNOLOĢISKĀS PALĪGIEKĀRTAS CILVĒKIEM AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM.

21. gadsimtā, ar jēdzienu “tehniskais palīglīdzeklis” var saprast un iepazīt daudz vairāk dažādu palīglīdzekļu kā nemaz ne tik senā pagātnē, piem., funkcionālās gultas, kas aprīkotas ar speciāliem pretizgulējumu matračiem, kruķi, staiguļi kā arī spieķi un vēl daudz kas cits. Tehniskie palīglīdzekļi sekmē ikdienas gaitas daudziem, vien jāsaprot, kas no visa klāsta būs vispiemērotākais un atbilstošākais.

Bieži tie cilvēki, kuriem ir noteikta invaliditāte, jūtas drūmi, kļūst depresīvi kā arī noslēgti, līdz ar to pasliktinās arī emocionālā veselība, taču, vēlamies aicināt katru kuram ir šādas problēmas, vai kuram ir pazīstams kāds ar tādām, lai nebaidās lūgt palīdzību kā arī to izmantot ikdienā, lai uzlabotu noteiktas ikdienas gaitas. Jebkurā tehnisko palīglīdzekļu veikalā ir iespējams saņemt zinošu uzņēmuma darbinieku konsultāciju, kuri arī palīdzes iepazīties ar jauno ikdienas palīgu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply