Suši – ātra izvēle dažādām gaumēm

Suši dažādām gaumēm Ēdienu piegāde uz mājām ir viena no tām mūsdienu dzīves sastāvdaļām, kas ievērojami atvieglo mūsu ikdienu. Kas gan ir vienkāršāk, kā uzmeklēt ēdienu piegādes servisa telefona numuru, kad jāveic mājas darbi un ēst gatavošanai vairs nav enerģijas? Vai – kas ir vieglāk par ēdienu piegādes servisa izvēli, ja dažās minūtēs varat ar interneta starpniecību aplūkot dažādu pasaules virtuvju ēdienu klāstu? Tostarp, jūs jebkurā sev vēlamā un ērtā vietā varat baudīt arī suši – neatkarīgi no tā, vai tās ir ātras pusdienas, vai vakars draugu lokā.

Suši piegāde ir izvēle jebkurai gaumei, jo suši dažādo variantu klāsts ir tik plašs un daudzveidīgs, ka tiem piešķirti pat savi nosaukumi (piemēram, uramaki, temari-zushi, inari-maki). Turklāt  – ir gan sāļie, gan saldie suši. Tāpēc – nedaudz detalizētāk par dažādām suši izvēlēm.

Suši ar zivi – tas maldīgi tiek uzskatīts par suši ar jēlu zivi. Taču – ir pieejami gan dažādu zivju un jūras produktu veidi, gan pagatavota zivs, kā suši sastāvdaļa. Piemēram, kūpināta vai cepta. Kas attiecas uz dažādu sugu pārstāvētību, tad minēt varētu populārākās – lasis, tuncis, lidojošā zivs, sviesta zivs, zutis, tīģergarneles, astoņkājis, kalmārs. Ir pieejami arī suši ar ikriem. Kā redzat – vēl tikai vajadzētu lūgt, lai suši piegādes komplekts būtu papildināts ar pudeli laba šampanieša.

Suši ar cita veida pildījumu – suši tiek gatavots visplašākajās iedomājamajās variācijās, pat ar vistu un kausēto sieru Dzintars. Tāpat – starp sastāvdaļām var minēt tādus kārdinošus produktus, kā, piemēram, šitake sēnes, avokado, krabju nūjiņas, sezams, tofu. Papildus garšu niansēm suši mēdz pievienot arī dažādus garšaugus, tostarp dilles un zaļos lociņus, kā arī mērces, arī majonēzi. Varbūt tas jūs pārsteigs, bet ir pieejami suši pat ar omleti.

Veģetārie suši – suši kā ēdiena izvēle ir labs variants arī tāpēc, ka daļa no dažādajām kombinācijām ir atbilstošas veģetāriešu vēlmēm. Ir suši, kuros izmantots, piemēram, tikai gurķis un sezama sēklas, papildus rīsu un jūraszāles lapas (nori)‘kažociņam’. Tāpat – populāra sastāvdaļa veģetārajos suši ir siers, piemēram, salikumā ar avokado (tas gan nederēs, ja esat vegāns, bet, izvēloties suši komplekta piegādi, jūs tāpat nepaliksiet izsalcis).

Saldie suši – rīsi tiek kombinēti ar šokolādi, vaniļu, svaigiem vai žāvētiem augļiem. Tādējādi mēs iegūstam rīsu saldo ēdienu, kas var kalpot arī kā uzkoda viesībās. Saldais suši ar Mascarpone varētu tikt uzskatīts pat par delikatesi.

Ja jūsu gaumes ir atšķirīgas, tad jums labi derēs suši komplekta izvēle. Pārliecinieties par to Suši Max piegādes servisa mājas lapā – www.sushimax.lv !

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

Leave a Reply