Restorāns „Ostas skati” – gardai maltītei un atpūtai

Labas vietas un patīkami cilvēki vienmēr paliek atmiņā, un ir vēlēšanās šādā vietā atgriezties. Tas pavisam noteikti ir patiesi teikts par restorānu „Ostas skati”, jo šī ir kļuvusi par manu un draudzeņu iecienītāko satikšanās vietu, kas mūs ir apbūrusi ar savu rāmumu, gleznaino ainavu uz Daugavu, Rīgas vecpilsētu un, protams, neatkārtojamajiem ēdieniem.Tomēr, lai saprastu, kas šo restorānu padara tik īpašu, ir vērts iedziļināties tā veiksmes formulā.

Atrašanās vieta

daugavaDomāju, ka lielo veiksmes lozi restorāns „Ostas skati” jau ir izvilcis, par savu atrašanās vietu izvēloties tieši Ķīpsalu – vietu, no kuras paveras kolosāls skats uz Rīgas skaistākajiem un senākajiem arhitektūras šedevriem un Daugavu, kas ir īpaši pieminēšanas vērta. Daugavas rāmais un tumšais ūdens apskalo restorāna terasi rokas stiepiena attālumā. Bet arī, nesēžot uz terases, var just mūsu skaistākās upes klātbūtni, jo restorāna sienas veidotas no stikla un neaizsedz skatienam neko no burvīgās ainavas. Ja laika apstākļi to ļauj, mēs ar draudzenēm mēģinām vienmēr iekārtoties terasē. Mums patīk baudīt svaigo gaisu, vēju un ūdens klātbūtni. Tas tiešām ir relaksējoši. Un nav vajadzības izbraukt tālu no pilsētas, lai atpūstos sievišķīgās sarunās pavisam rāmā un neuzbāzīgā atmosfērā. Šeit to bieži papildina izmeklēta un tikpat ieturēta dzīvā mūzika. Uz šiem vakariem vienmēr mēģinām ierasties.

Izmeklēti produkti un ēdienkarte

apkalpošanaLai arī cik skaists un patīkams būtu restorāns, tas nav nekā vērts, ja pasniegtais ēdiens nav tam līdzvērtīgs. Restorānā „Ostas skati” ēdienu kvalitāte pavisam noteikti iztur interjera un atrašanās vietas noteikto līmeni un attaisno pat lielāko gardēžu cerības. Pamats tam ir svaigi, izmeklēti un sezonāli produkti, ko meistarīgas rokas prot pārvērst īstos garšas brīnumos. Kā jau ostas restorānam pieklājas, vienmēr ir iespēja nobaudīt pašas svaigākās zivis. Tas ir viens no maniem iecienītākajiem ēdieniem, jo gaļu ēdu ļoti reti, bet zivis man ļoti garšo. Šeit tās ir pagatavotas tiešām lieliski. Arī citu ēdienu gatavošanā pēc iespējas izmantoti labākie un svaigākie Latvijas lauku labumi. Mums ar draudzenēm ir savs mazais grēciņš, ko atļaujamies baudīt, kad esam šajā restorānā – debešķīga kazas piena siera kūka ar svaigām ogām.

Apkalpošana un attieksme

Kopējā restorāna atmosfēra nebūtu pilnīga, ja šeit nestrādātu tik laipni un ieturēti darbinieki. Viņi kā uz burvju mājiena zina, kad ko teikt, kad paklusēt un apkalpot tā, ka jūs pat nepamanāt. Attieksme ir draudzīga, laipna un tajā pašā laikā gandrīz nemanāma, jo apmeklētāji šeit katrs ir iegrimuši savās sarunās, pārdomās un lieliskās ainavas vērošanā. Pārāk aktīva apkalpojošā personāla uzvedība var izjaukt harmonisko noskaņu, un to viņi ļoti labi apzinās.

 

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

Leave a Reply