Ģimenes vajadzībām piemēroti kafijas automāti

kafijas automāts 1a.lvDaudziem rīts ir teju neiedomājams bez svaigas un aromātiskas kafijas tases. Tā kā ikdienā daudzi ir tik ļoti aizņemti darbā, tad, lai maksimāli ietaupītu laiku un atvieglotu kafijas pagatavošanas procesu, ikviens var apsvērt domu par laba kafijas automāta iegādi. Kafijas automāti mūsdienās pieejami plašā klāstā, gan dizaina, gan funkciju, gan cenu ziņā.

Kādas ir galvenās īpašības, ko meklē savā jaunajā kafijas automātā?

 Viena no būtiskākajām lietām, ko jāapsver pirms kafijas automāta iegādes ir tas, cik sarežģītu iekārtu Jūs vēlaties. Vai ikdienā dzerat tikai kafiju vai mīlat pagatavot arī espresso vai dzērienus ar gaisīgu piena putu kārtu? Vai varbūt Jums nepieciešams automāts, kas vienlaicīgi spēj uzpildīt vairākas krūzītes? Ja esat liela ģimene, viens no variantiem varētu būt kafijas automāta PHILIPS HD 7870/10 iegāde.

Svaiga kafijas tase ar vienas pogas spiedienu!

 PHILIPS HD 7870/10 piedāvā:

  • Vairāku krūzīšu vienlaicīga uzpilde – 1 vai 2 tasītes tiek pagatavotas minūtes laikā (1 tasīte tiek pagatavota aptuveni 30 sekunžu laikā, 2 tasītes aptuveni minūtes laikā);
  • 15 minūšu automātiskā izslēgšanās strāvas taupības nolūkos;
  • Piemērots kafijas krūžu izmērs;
  • Izgaismots indikators paziņo par nepieciešamību atkaļķot kafijas automātu;
  •  Skārienjūtīgs darbības panelis;
  • Ūdens rezervuārs 1l (6 krūzītes);
  • Kafijas automāta daļas var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

PHILIPS HD 7870/10 ir viens no tiem kafijas automātu modeļiem, kas ietver sevī unikālu kafijas pagatavošanas sistēmu lieliskai garšai. Vadoties pēc gudrā skārienjūtīgā paneļa iespējams izvēlēties 2 kafijas stipruma uzstādījumus (stiprā vai maigā kafija), kas kombinācijā ar dažādiem kafijas smaržu un garšu maisījumiem ļaus sagatavot teicamu kafiju gan sev, gan ģimenei, gan viesiem.

Konkrēti šis modelis pieejams dažādās dzīvespriecīgās krāsās, kas iederēsies jebkurā virtuvē. Arī cena ir pavisam draudzīga. Piem., Latvijas populārākajā interneta veikalā 1a.lv modeli PHILIPS HD 7870/10 iespējams iegādāties cenā par Ls 59. Ja salīdzina ar citiem interneta veikaliem, šī ir viena no zemākajām cenām, turklāt gan šis, gan pārējie kafijas automāti nāk ar garantiju, kā minimums 24 mēneši.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply