Studijas ārzemēs – lieliska iespēja

Pirms nepilniem desmit gadiem es nebūtu pat iedomājies, ka šodien mana dzīve būs tieši tāda, kāda tā ir. Esmu laimīgs cilvēks, jo ir izdevies salīdzinoši īsā laika posmā gūt lielus panākumus karjerā, izveidot laimīgu ģimeni un iegūt nodrošinājumu stabilai nākotnei. Tas taču ir katra jauna cilvēka sapnis, bet ne visiem to izdodas realizēt, un kur nu vēl jau trīsdesmit piecu gadu vecumā. Man nav ilgi jāapdomājas, lai secinātu, ka tieši studijas ārzemēs bija atslēga uz tagadējo veiksmīgo dzīvi un straujo personības izaugsmi. Un ceļš uz studijām ārzemēs man sākās ar izglītības aģentūras ERGO | EDUCATION atbalstu. Toreiz gāju uz aģentūru, lai uzzinātu, ko un kur ārzemēs var studēt. Tagad jauniešiem šī informācija ir daudz ērtāk pieejama aģentūras mājas lapā ergoeducation.com.

Ar profesionālu ERGO konsultantu palīdzību es izvēlējos biznesa un finanšu studijas vienā no labākajām universitātēm Eiropā. To mani mudināja darīt tēvs. Viņš savā jaunībā bijis ļoti spējīgs students un arī gribējis sasniegts ļoti daudz, veidot savu biznesu un labu karjeru, bet dažādu ārējo apstākļu dēļ viņam tas neizdevās. Tāpēc viņš, redzot arī manī potenciālu, virzīja mani uz šo izcilības ceļu. Vairāku gadu garumā viņš bija rūpējies par to, lai veidotu naudas uzkrājumus manam studiju laikam. Šī nauda man bija liels atspaids studiju laikam ārzemēs, jo varēju pa visiem simts procentiem nodoties mācībām, nevajadzēja meklēt darbu, lai piepelnītos.

Studious female high school student

Studijas ārzemēs

Es biju sajūsmā par studijām Lielbritānijā, tas bija pavisam kas cits, ko būtu varējis iedomāties saņemt Latvijā. Pasniedzēju profesionalitāte, mācību stils, darba metodes un lielais individuālais darbs, kas bija jāiegulda, bija pavisam kaut kas jauns. Viss studiju process bija organizēts tā, lai būtu ciešā sasaistē ar praktiskām lietām, piemēriem. Bieži devāmies uz dažādiem uzņēmumiem, piedalījāsmies praksēs, lai gūtu priekšstatu par patieso ainu, kas gaidāma potenciālajās darba vietās. Viens no šiem uzņēmumiem uzaicināja mani pēc studiju beigām palikt strādāt. Tie bija kolosāli divi gadi, kas deva milzīgu pieredzi, pārliecību par sevi un palīdzēja nopelnīt naudu, ar kuru pēc tam Latvijā uzsāku savu biznesu. Piecu gadu laikā Latvijā izveidoju strauji augošu uzņēmumu, kas tagad ir veiksmīgāko uzņēmumu TOP 100. To nevarētu izdarīt, ja nebūtu studējis ārzemēs un ieguvis tur Eiropas un pasaules līmeņa biznesa domāšanu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply