Sporta likmes online.

Totalizatori un likmes uz sportu ir viens no populārākajiem veidiem kā sporta spēļu skatīšanos padarīt mazliet azartiskāku un arī iegūt nedaudz liekas naudas, ja esat par sevi pārliecināts sporta notikumu jomā, liekot likmes totalizatorā.

Totalizators ir kļuvis aizvien pieprasītāks un likmes uz sportu piedāvā likt visi lielākie Latvijas un arī Eiropas interneta bukmeikeri. Ja esat iesācējs likmju likšanā, un vēlaties izmēģināt savu laimīgo roku un pārliecināties par savām prognozētāja spējām, iesakām likmes likt uz sporta veidiem, ar kuriem esat pazīstams un kaut cik pārzināt ne tikai pazīstamākos sportistus, bet arī rezultātu statistiku, lai prognozi varētu veikt pēc iespējas precīzāk. Visbiežāk, sporta likmes liek divu veidu cilvēki – vieni uzskata, ka visu nosaka liktenis, otri, ka visu var paredzēt pētot, analizējot un izprotot komandas vai spēlētāja spēlēšanas stilu un citus objektīvus un subjektīvus faktorus.

 

Kur likt sporta likmes internetā?

Gan Latvijā, gan Eiropā ir pieejamas vairākas totalizatoru vietnes, taču, ne visas no Eiropas vietnēm atbalsta iespēju spēlēt citas valsts pilsoņiem, kā arī ne visas Latvijas vietnes atbalsta citu Eiropas spēlētāju dalību. Tas nebūt nenozīmē to, ka šīs vietnes nav uzticamas vai kādā citādākā veidā krāpnieciska rakstura – bukmeikeri var izvēlēties to, ar kuru valstu spēlētājiem sadarboties. Latvijā populārākās vietnes ir:

  • Optibet;
  • Olybet;
  • Betsafe;
  • SynoTip
  • Unibet.eu

Kā redzams, izvēles iespējas ir pietiekoši, tikai atliek izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma sniedzēju.

 

Kā piedalīties derībās?

Lai sāktu piedalīties kādā no totalizatoriem un liktu likmes uz sporta notikumiem, nepieciešams izdarīt vien dažas elementāras darbības.

  • atrodiet sev tīkamāko un piemērotāko bukmeikeru. Tas nevienmēr izdosies pirmajā reizē un tas ir tikai normāli.
  • Kad tas izdarīts, reģistrējiet savu spēlētāja profilu. Ņemot vērā to, ka azartspēles Latvijā ir atļautas no 18 gadu vecuma, reģistrācijas laikā vai laimesta izmaksas pieprasīšanas brīdī, bukmeikers var lūgt apstiprināt identitāti, augšupielādējot savu pases vai ID kopiju.
  • Ir bukmeikeri, kas saviem jaunajiem spēlētājiem piešķir spēlēšanas bonusu, ko izmaksāt var tikai tad, kad apgrozīta visa uzdāvinātā summa. Šāda dāvana nav atrodama pie visiem, taču tas nenozīmē to, ka interneta bukmeikers nav lojāls un draudzīgs pret saviem klientiem.
  • Tagad atliek atrast sev interesējošo sporta veidu un un izdarīt likmi. Kamēr tiek gaidīti rezultāti, nekad nenāks par ļaunu iepazīties ar totalizatoros lietotajiem terminiem, gadījumos, ja esat jauns spēlētājs.
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply