Sms kredīts pāris minūšu laikā jau Tavā bankas kontā

sms kredītsIzvēloties sms kredītu, aizdevums bankas kontā tiks ieskaitīts pāris minūšu laikā. Turklāt tā saņemšanai nav jādodas uz nevienu kredītiestādi – pieteikt aizdevumu iespējams no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums.

Lai saņemtu nepieciešamo sms kredītu, vispirms jāreģistrējas kompānijas mājas lapā, un tad reģistrācija jāapstiprina, no sava bankas konta nosūtot reģistrācijas maksu. Kad jaunais klients izveidojis savu lietotāja profilu, tad no tā iespējams pieteikt nepieciešamo kredīta summu un termiņu. Pieteikt aizdevumu iespējams arī sūtot sms vai zvanot klientu apkalpošanas speciālistam. Reģistrāciju nepieciešams veikt tikai vienreiz.

Sms kredīts tiek piešķirts:

  • pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem;
  • personām ar pozitīvu kredītvēsturi;
  • personām ar regulāriem ienākumiem;
  • personām, kurām ir bankas konts kādā no Latvijas bankām;
  • personām, kurām ir aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Dažādām kompānijām atšķiras vecuma ierobežojums un nepieciešamais ienākumu apjoms, lai personai tiktu piešķirts sms kredīts. Piemēram, Smscredit.lv aizdevums pieejams 20 -75 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem nav parādu un kavētu maksājumu finanšu iestādēs un kuru ikmēneša ienākumu apjoms ir vismaz 250 lati.

Lielākoties kompānijās sms kredīts tiek piešķirts termiņā līdz vienam mēnesim, bet, ja klientam radušies sarežģījumi laikus atdot naudu, termiņu ir iespējams pagarināt. Tiesa, par to jāveic attiecīga pagarināšanas maksa.

Maksimālā kredīta summa arī kompānijām mēdz atšķirties. Aplūkojot Smscredit.lv, redzams, ka pirmajā aizņemšanās reizē iespējams saņemt līdz 200 latiem, otrajā – līdz 300 latiem, bet sākot no trešās reizes – līdz 400 latiem. Smscredit.lv pirmais sms kredīts tiek piešķirts par brīvu jeb bez maksas. Tas nozīmē, ka pirmajā aizņemšanās reizē nav jāmaksā komisija.

Sms kredīts pieejams bez ķīlas vai galvojuma. Kompānijas to piešķir balstoties uz klienta pozitīvo kredītvēsturi un ienākumu stabilitātes.

Pirms aizņemšanās ieteicams izvērtēt savas iespējas atmaksāt.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply