SMS kredīts no 18 gadiem

Latvijas kreditēšanas tirgū ir ļoti daudz uzņēmumu, kuri piedāvā noformēt ātro kredītu, bet tikai dažas kredītiestādes piedāvā noformēt sms kredītu.

SMSCredit piedāvā noformēt sms kredītu no 18 gadiem katru dienu no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Kredītu var pieteikt, sūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata ļoti īsā laika periodā, bet nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā. Sms kredīts ir pieejams jebkuram klientam no 18 gadu vecuma. Naudas atmaksas periods ir ļoti īss, kā arī sms kredīta summa ir neliela.

SMSCredit uzņēmumam ir daudzas priekšrocības salīdzinājuma ar citām kredītiestādēm. Šis uzņēmums piedāvā noformēt pirmo sms kredītu bez maksas. Nav jāmaksā nekādi procenti, klients atdod tik pat naudas, cik aizņēmās. Bet tas ir piedāvājums tikai jaunajiem klientiem, un to var izmantot tikai vienu reizi.

SMSCredit ir starptautiskā kompānija, kas garantē lielāko drošību un uzticamību. Daži klienti baidās uzticēties tikai Latvijas kompānijām, tāpēc šādiem klientiem var ieteikt izvēlēties SMSCredit uzņēmumu.

SMSCredit piedāvā sms kredītu jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma, bet pārsvarā Latvijas kredītiestādes piedāvā ātros sms kredītus klientiem no 20 gadu vecuma.

Pēc pieteikuma izskatīšanas nauda tiek pārskaitīta klienta kontā 15 minūšu laikā, bet ātrums dažos gadījumos ir būtiskākais faktors.

SMSCredit ir iespēja saņemt sms kredītu no 18 gadiem ātri, ērti un droši.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply