SMS kredīti internetā

SMS kredītus internetā var iegūt, nosūtot tikai vienu īsziņu. SMS kredīti pieejami pilngadīgām personām, kurām nav negatīva vai slikta kredītvēsture un kurām ir jebkādi regulāri ikmēneša ienākumi, kas ļauj atmaksāt izvēlēto kredītu. Šos kredītus kredītiestādes piešķir tikai Latvijas Republikas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar uzturēšanās atļauju.

SMS kredīti internetā ir domāti steidzamām situācijām, kad pēkšņi nepieciešama nauda un ir zināms, ka pēc pāris dienām šī nauda personai būs. Tā kā SMS kredītus internetā aizdod līdz vienam mēnesim, tad jāņem vērā, ka SMS kredītus internetā vēlams aizņemties tikai tad, ja ir skaidri zināms, ka naudu attiecīgajā termiņā būs iespējams atmaksāt. SMS kredītus internetā nevajadzētu aizņemties, lai segtu kādas citas finansiālas saistības ar kredītiestādēm vai bankām, kā arī situācijās, kad iecerēts veikt pirkumu, kurš ir neatbilstošs materiālajam stāvoklim. Izvēlētā SMS kredīta atmaksas termiņu internetā ir iespējams pagarināt, tomēr arī par pagarināšanas iespēju būs jāveic papildu samaksa, kura dažādām kompānijām atšķiras.

Lai arī SMS kredītu galvenā īpašība to saņemšanā ir īsziņas nosūtīšana kompānijai, tomēr ar to vien nepietiek. Ir jāievēro šāda secība:

  • Reģistrēšanās kompānijas mājas lapā (jāievada personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasts utt.);
  • Jānosūta kompānijai reģistrēšanās maksa (pāris santīmi);
  • Jānosūta īsziņa no tā telefona numura, kurš norādīts reģistrējoties. Jāievēro precīza kredītiestādes mājas lapā norādītā teksta forma;
  • Tiek saņemts ziņojums par kredīta piešķiršanu / nepiešķiršanu;
  • Piešķiršanas gadījumā tiek klienta bankas kontā ieskaitīta kredīta summa.

Ja iepriekš persona jau reģistrējusies, tad otrreiz to darīt nav nepieciešams. Šādā gadījumā uzreiz var sūtīt īsziņu, lai pieteiktu vēlamo SMS interneta kredīta summu.

SMS kredītus iespējams pieteikt ne tikai, nosūtot īsziņu. Piemēram, smscredit.v piedāvā vēl divus kredīta pieteikšanas veidus:

  • Pieteikt kredītu internetā (ieejot savā reģistrācijas laikā izveidotajā profilā);
  • Piezvanot kompānijai.

SMS kredītus var aizņemties tik bieži, cik persona vēlas, tomēr jārēķinās, ka nākamais kredīts tiks piešķirts tikai tad, kad iepriekšējais būs nomaksāts un būs pagājušas vismaz 7 dienas pēc iepriekšējā kredīta nomaksas. Vienlaicīgi no vienas kompānijas iespējams aizņemties tikai vienu SMS kredītu internetā.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply