Sixt Leasing auto līzings.

sixt.lv labākā auto nomaPirms dažiem gadiem pasaulē bija reģistrētas vairāk kā miljards automašīnu. Pieļaujam, ka šis skaitlis nu ir strauji audzis. Ir vairāki veidi, kā auto var iegūt savā īpašumā – iegādāties, maksājot skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu; pirkt kredītā un izmantot banku vai citu kredītiestāžu pakalpojumus;  ir iespēja iegādāties auto izmantojot līzingu. Auto līzings ir populārākais veids, kā cilvēks savā īpašumā var iegūt jaunu vai mazlietotu automašīnu. Līzingu parasti piedāvā dažādas kredītiestādes, taču ir arī pārdevēji, kas ir izveidojuši paši savu līzinga sistēmu. Viens no šādiem pārdevējiem ir Sixt Leasing, kas piedāvā iegādāties auto līzingā uz 36 mēnešiem un to dēvē mazliet savādāk – ilgtermiņa auto noma.

Kas ietilpst līzinga servisā?

Pērkot auto līzingā, piemēram, izmantojot bankas pakalpojumus vai kādas citas kredītiestādes pakalpojumus, prasti serviss ar to arī beidzas , jo auto ir nonācis līzinga ņēmēja lietošanā un katru mēnesi par to tiek maksāts. Sixt Leasing piedāvā plašu servisu, ja izvēlēsieties auto iegādāties līzingā tieši šajā kompānijā:

  • Ļoti ātra līzinga nokārtošana uz 36 mēnešiem;
  • KASKO un OCTA apdrošināšana;
  • Tehniskā apskate un nodokļi;
  • Apkope un remontdarbi;
  • Riepu serviss un arī pašas riepas;
  • 24 stundu palīdzība uz ceļa septiņas dienas nedēļā.

Šāda veida servisu novērtē visi klienti – gan topošie, gan esošie, jo katrs, kurš katru mēnesi salīdzinoši lielu naudas summu atdod kādam citam, vēlas saņemt pretī pienācīgas rūpes un servisu.

Sixt auto noma tieši Tev – ienāc Sixt.lv

Kam domāts šis līzings?

Sixt Leasing piedāvā auto līzinga iespējas uzņēmumiem, kuriem ir auto placis – vienalga kāda izmēra. Uzņēmums piedāvā pilnu servisu no auto iegādes brīža līdz tās lietošanas beigām, kas uzņēmumiem bieži vien ir svarīgi un to novērtē, jo nav nepieciešams meklēt atsevišķu servisa sniedzēju. Tas nozīmē to, ka nebūs jāveic darījums ar banku, atsevišķu apdrošināšanas kompāniju, riepu servisu vai kādu citu tehniskās apkopes sniedzēju. Viss serviss tiek piedāvāts vienuviet Sixt servisa centros. Ja auto servisā aizkavēsies, tiek nodrošināts līdzvērtīgas klases rezerves auto uz laiku kamēr tas nav pieejams.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply