Sienas skapji – Taupa vietu tavā mājoklī.

Sienas skapis

 

Lai cik liels, vai mazs, arī nebūtu mājoklis, cenšamies katrai lieta atrast pareizo vietu, nepārblīvēt telpu ar pārāk daudz lietām un atstāt savā ikdienas apdzīvojamajā telpā tikai tās lietas, kas rada omulības, mājības sajūtu, un pašiem ir tīkamas. Ir ļoti kaitinoši saprast, ka mājās, laika gaitā, saradies daudz vairāk lietu, kā vietas, kur visu sakrājušos novietot. Drēbju kļūst vairāk, grāmatu, dažādu ierīču, sīklietiņu, apavu, somu, jostu un tā tālāk – ik pa laikam mēdzam iegādāties kaut ko jaunu, pārnesam mājās un mēģinām atrast pareizo (brīvo) vietu, kur jauniegūto lietu novietot.

Savukārt, lai mājoklis ar gadiem nepārsvērtos par bezgalīgu mantu glabātuvi (un atzīsim, bieži vien nemaz tik naski uz lietu ārā mešanu neesam, jo īpaši ja tās ir grāmatas, sen nevalkātas, bet tomēr mīļas drēbes, lietas, kam ir īpaša vērtība vai atmiņu piesaiste), cenšamies atrast gana kompaktu un piemērotu vietu visām būtiskākajām lietām mājoklī.

Ja runājam par drēbēm, grāmatām vai citām lietām, ko ērti iespējams novietot skapī, tad tieši sienas skapji (vai iebūvējamie skapji) ir īstie, lai ietaupītu vietu mājās. Tas, protams, nenozīmē, ka visas sienas vajadzētu aizņemt neskaitāmi daudziem plauktiem vai skapjiem. Tomēr ietilpīgs un praktisks sienas skapis sevī var veiksmīgi ieslēpt gana daudz priekšmetu, apģērbu, apavu, veļas, lai lietu glabāšana būtu daudz praktiskāka.

Turklāt, izvēloties sienas skapi pareizajā dizainā (pielāgojot to pārējai telpai) un pareizajā izmērā (ne pārāk masīvu, milzīgu, ja telpa ir maza), varam pat mēbeli izmantot kā dizaina elementu, lai telpu vizuāli padarītu lielāku, nevis pārblīvētu un padarītu mazāku.

Ja mājoklis neliels, tajā patiešām neiederēsies masīvas, liela izmēra mēbeles, plaukti vai skapji, ko lieto tikai vienai funkcijai – liels skapis ar veramām durvīm būs tikai traucēklis. Ļoti ergonomiskas un daudzfunkcionālas ir mēbeles, ko var iebūvēt sienas plaknē – arī sienas skapji. Turklāt, ja tos iespējams dažādi kombinēt, pabīdīt vienu zem otras, variēt to izmērus, lietot kā papildu mantu glabātavas, tas tikai padarīs iespēju ietaupīt vietu mājoklī vēl lielāku.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply