Izglītojošas galda spēles bērniem

galda spēlesGalda spēles ir lielisks veids, kā iemācīt bērnam dažādas noderīgas lietas: lasīšanu, rakstīšanu un matemātikas pamatus.  Spēles palīdzēs attīstīt radošo un loģisko domāšanu.

Pašiem mazākajiem

Bērniem, kas sasnieguši 3 gadu vecumu piemērotas būs galda spēles , kur jāapgūst formas, krāsas, burti un skaitļi. Iegādāties var šeit.

Izglītojoša spēle “Formas un krāsas” ir pieejama latviešu un  krievu valodās. Tā palīdzēs apgūt krāsas un formas, kā arī saprast to nozīmī ikdienā.

Galda spēle “Matemātika” paredzēta, lai saistošā veidā apgūtu matemātikas pamatus: saskaitīšanu un atņemšanu. Tā ir veidota kā puzlis. Bērnam ir jāveic elementāras, matemātiskas darbības. Spēle pieejama latviešu un lietuviešu valodā.

Šīs galda spēles  ir paredzētas bērniem līdz 5 gadu vecumam.

Pirmskolas vecuma bērniem

Lielākiem bērniem piemērotas būs galda spēles, kas piedāvā izzināt sevi un citus, iepazīt apkārtējo pasauli, kā arī attīstīt savas radošās prasmes. Šāda veida spēles palīdzēs sagatavoties skolas gaitām.

“Rory’s Story Cubes” ir radoša galda spēle, kas attīstīs radošo domāšanu. Mazajam būs jāizveido stāsts, izmantojos attēlus. Stāsts būs jāprezentā citiem dalībniekiem. Pavadi vairāk laika ar savu bērnu! Šajā spēlē var piedalīties gan bērni, gan pieaugušie.

Izglītojoša spēle “Droša satiksme” piedāvā apgūt ceļu satiksmes un drošības noteikumus. Bērns izpratīs noteikumu ievērošanas nozīmi. Tas palīdzēs daudz vieglāk doties uz skolu vai dārziņu.

“Anatomijas laboratorija Clementoni Science & Play” ir lieliska spēle, kas bērnam sniegs pirmo ieskatu par cilvēka anatomiju un ķermeņa uzbūvi.  Šīs galda spēles kompletā ir izglītojoši materiāli: rentgena loksnes, cilvēka skelets, kā arī citi priekšmeti. Mazais iepazīs cilvēka ķermeņi, kā arī izpratīs katras ķermeņa daļas nozīmi.

Iemāci bērnam krievu valodu! Izvēlies izglītojošu spēli “Vārdi” . Tā būs piemērota gan pirmskolas vecuma bērniem, gan tiem, kuri jau ir uzsākuši skolas gaitas. Spēles dalībnieku uzdevums ir izveidot krustvārdu mīklas no burtu kartīm. Šī spēle palīdzēs apgūt lasīšanas un rakstīšanas pamatus krievu valodā.

Iegādājies galda spēles interneta veikalā 220.lv par īpaši izdevīgām cenām!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply