Riepu montāža un arī konsultācijas.

Riepas ir viena no būtiskākajām transportlīdzekļa sastāvdaļām. Ceļu satiksmes drošībā, auto riepu tehniskajam stāvoklim ir ļoti izteikti liela loma. Auto riepu tehniskajam nobraukumam noteikti ir jāpievērš ļoti liela vērība, neatkarīgi no tā, vai braukts tiek ar jaunām, mazlietotām vai arī lietotām riepām. Ja vēlaties nopirkt lētākas automašīnas riepas, tad iesākumā nepieciešams saprast, vai runa ir par jaunām vai arī lietotām automašīnas riepām, jo cenu kategorijas noteikti ir ļoti atšķirīgas. Auto riepas dažādās grupās iedala pēc aptuveni 10 kritērijiem, tāpēc konsultācija ar speciālistu, pirms riepu maiņas, noteikti nenāks par ļaunu. Vislabāk to noteikti darīt sertificētos mašīnas riepu servisos, kuros par transportlīdzekļa un arī līdz ar to arī jūsu drošību, rūpējas zinošs kā arī meistarīgs personāls.

Ieskaties šeit- https://www.fredariepas.lv/riepas/lietotas-riepas/

Kas ir disku serviss?
Riepu garāža parasti nodrošina dažāda stila servisu, kas noteikti saistīti ar riepām kā arī diskiem. Lietie automašīnu diski, tērauda automašīnu diski un kaltie diski noteikti ir populārākie automašīnām uzstādīto auto disku veidi.Auto diski var braukšanas laikā iegūt dažāda tipa bojājumus, it sevišķi tad, ja ikdienā ar automašīnu pārvietojas pa sliktas kvalitātes ceļiem, kādi pie mums nav pārāk liels retums. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par transportlīdzekļa diskiem, ja būs tāda nepieciešamība. Katrs mašīnas riepu serviss piedāvā ne vien auto riepu maiņu un arī disku apkopi, bet arī riepu glabāšanas pakalpojumus un arī mašīnas riepu balansēšanu.

Ziemas un arī vasaras auto riepu ndošana glabāšanā.
Mūsu valstī ziemas riepas jālieto sākot no 1. oktobra līdz pirmam martam. Loģiski, ka šis periods var ieilgt, jo viss noteikti ir atkarīgs no laikapstākļiem. Drīkst izmantot vissezonas auto riepas, taču to protektora biezums noteikti ir jāpārbauda pirms pirmā oktobra. Viens no lielākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai mazlietotas mašīnas riepas, noteikti ir cenu starpība, kura ir ļoti ievērojama, gandrīz 40% zemāka. Tik liela cenu atšķirība noteikti ir novērojama gan ziemas, gan vasaras riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, derētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa speciālistiem.

Kur atrodami auto riepu servisi?
Riepas Dreiliņos pārbauda dažādos riepu kā arī auto disku apkopes servisos. Tā pat noteikti ir iespējams nodot konkrētas nesezonas mašīnas riepas mašīnas riepu noliktavā. Mašīnas riepu garāža nodrošina visāda tipa konsultācijas, kas saistīti ar riepām un diskiem – gan pārbaudi un arī diagnostiku, gan labošanas darbus, gan arī jaunu un mazlietotu auto riepu pārdošanu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply