Pirmais bez maksas kredīts tieši Tev

Atvaļinājums ‘’neganti iesitis pa kabatu’’ vai nelaikā saplīsusi automašīna? Bet līdz algas dienai vēl divas nedēļas Ātrais kredīts internetā dos iespēju neparedzētas finansiālas problēmas atrisināt pāris minūšu laikā. Šoreiz nevajadzēs meklēt draugus vai radus ar stabiliem ieņēmumiem, kas galvos par kredītā atdošanu. Kredīts tiek piešķirts bez ķīlas, un tā nokārtošanai nevajadzēs pasi un parakstītus dokumentus.

 Ātrais kredīts ir pieejams pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem un nepilsoņiem ar Latvijas personas kodu. Aizdevums līdz algā uz 30 dienām var saņemt maksimālo naudas summu līdz Ls 400. Taču pirmajā reizē aizņēmējs var saņemt tikai Ls 150, taču bez komisijas makas. Patiešām sanāk bez makas kredīts – aizņēmies Ls 150, pēc mēneša atdosi tādu pašu naudas summu. Otrajā reizē aizņēmējs var saņemt jau LS 200, bet trešajā līdz pat Ls 400 (atkarīgs no izvēlētā kredītdevēja), taču klāt nāks komisijas maksa. Tā ir atkarīga no atmaksas termiņa. Ja kredītu plāno atmaksāt nedēļas laikā, komisijas maksa būs mazāka nekā, ja izvēlēsies maksimālo 30 dienu atmaksas termiņu. Ja nevari laikā veikt ikmēneša maksājumus, tad atmaksas termiņu vari pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Pirmo bezmaksas ātros kredītu piedāvā ViaSMS.lv, LATCredit.lv, SMSCredit.lv un Soho Credit.

 Lielākoties visi uzņēmumi piedāvā vienādu reģistrēšanās formu – kredītiestādes mājas lapā esošajā kalkulatorā atzīmē vajadzīgo naudas summu un atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Aizpildi reģistrācijas anketu, pieskai savu bankas kontu. Kredītiestāde atsūtīs aizdevumu apstiprinošu sms, un pēc 15 minūtēm nepieciešamā nauda tiks pārskaitīta tavā bankas kontā. Kredīta atmaksa notiek ātri – naudas summa ir jāpārskaita uz kredītiestādes bankas kontu.

 Izmanto comparo.lv salīdzinājuma tabulas, un izvēlies sev vispiemērotāko kredītiestādi. Ņemot vērā, ka kredītiestādes piedāvā teju vienādus nosacījumus, bez maskas kredītu tev būs iespējams saņemt vairākkārt. Atliek būt jaunam klientam. Pirmie kredīti tiek piešķirti gandrīz automātiski, tomēr aizņemies atbildīgi un naudu tērē savarīgos maksājumos.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply