Pirktākās galda un viesību spēles interneta veikalā 220.lv

galda spēles pieaugušajiemIr lietas, kas, līdzīgi kā mazā, melnā vakarkleita, nekad neiziet no modes, lai arī cik ļoti mūsu ikdiena būtu mainījusies. Viena no šīm lietām ir galda un viesību spēles. Tās pazīstamas jau kopš seniem laikiem, kad cilvēki saprata, ka saviesīgos pasākumos var uzlabot jautrību, spēlējot dažādas spēles. Šajā rakstā esam apkopojuši galda spēles pieaugušajiem un bērniem, kuras visvairāk iecienījuši interneta veikala 220.lv pircēji. Iespējams, šis saraksts arī Tevi iedvesmos papildināt savu spēļu klāstu?

  1. Spēle “Tornis”.

Šo spēli pazīst arī ar nosaukumu “Jenga”. Tas būs lielisks papildinājums ģimenes spēļu pēcpusdienām, jo spēle piemērota, sākot no septiņu gadu vecuma. Princips ir vienkāršs – no koka klucīšiem tiek uzbūvēts tornis. Spēlētāji, viens pēc otra, cenšas ar savu izveicību izvilkt no torņa apakšas pa vienam klucītim, lai nesabrucinātu visu būvi. Labs veids, kā uztrenēt koncentrēšanās spējas.

  1. Ģimenes galda spēle “Tumblin’ Monkeys”.

Šī ir vēl viena spēle, kas trenē izveicību un koncentrēšanos. Spēles komplektā ietilpst īpašs tornis, kurā salikti pērtiķīši un nūjas. Uzmanīgi velkot laukā nūjas pa vienai, jāraugās, lai pērtiķīši nenokristu. Spēle piemērota bērniem no piecu gadu vecuma.

  1. Spēle “Čūska”.

Daudzi no mums atceras populāro čūskas spēli vecajos podziņu telefonos, kas lika pavadīt pat vairākas stundas, kamēr tikām līdz augstākajam līmenim. Tagad šī čūska ir ieguvusi savu formu un nonākusi pie pircējiem spēles veidā, lai bērni, sākot no trīs gadu vecuma, varētu no tās veidot dažādas oriģinālas formas un radoši izpausties.

  1. Galda spēle “Codenames Pictures”.

Šī ir jau nopietnāka spēle, kas piemērota bērniem no 12 gadu vecuma. To vari izmantot gan ģimenes pēcpusdienās, gan viesībās. Spēlē ir divi spiegi un 25 aģenti. Komandas biedri atpazīst aģentus pēc viņu segvārdiem. Spiegiem jācenšas sniegt precīzu informāciju par aģentiem, apsteidzot pretinieku komandu.

  1. Galda spēle “5 sekundes” (krievu val.).

Spēle bērniem vecumā no astoņiem gadiem. Tā paredzēta runas un domāšanas spēju uztrenēšanai. Piemēram, piecu sekunžu laikā jānosauc trīs suņu šķirnes. Ierobežotais laiks paaugstina azartu un jautrību. Spēle sastāv no 752 jautājumiem.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas :

Leave a Reply