Patēriņa kredīts privātpersonām – izdevīgs aizdevums

Patēriņa kredīts Latvijā kļūst aizvien populārāks, jo ar līdzekļiem, kas tiek piešķirti, var realizēt lielas ieceres uzreiz, bet kredīta atmaksu var veikt vairāku mēnešu, pat vairāku gadu laikā, veicot nelielus ikmēneša maksājumus. Tas ir lielisks veids, kā īstenot sapņus par labiekārtotu mājokli vai jauna auto iegādi. Arī kredīta saņemšanas noteikumi nav nemaz tik stingri, jo svarīgākais, lai tiktu piešķirts patēriņa kredīts privātpersonām, ir regulāri ikmēneša ienākumi.
Būtiskākie noteikumi, lai pieteiktos patēriņa kredītam.Patēriņa naudas kredītus parasti izsniedz bankas, kas nozīmē, ka kredīta noformēšanas process būs jāveic klātienē. Tomēr pieteikties kredītam iespējams arī internetā, kas būtiski aiztaupa laiku. Tomēr, pirms pieteiktos kredītam, nepieciešams atbilst vairākiem bankas noteiktajiem kritērijiem.

Patēriņa kredīts pieejams:
• Latvijas Republikas iedzīvotājiem vai personām ar uzturēšanās atļauju;
• Personām sākot no 18 gadiem (tas gan atkarīgs no bankas);
• Personai ir regulāri ikmēneša ienākumi;
• Personai ir laba kredītvēsture.
Galvenais priekšnoteikums kredīta saņemšanai – ikmēneša ienākumi

Patēriņa kredīts privātpersonām atkarīgs no tā, cik lieli ir personas ikmēneša ienākumi un vai persona ir esošs bankas klients. Ja persona aizņemas bankā, kurai tai ir, piem., algas konts, tad iespējams, ka būs pieejamas zemākas procentu likmes, kā arī citas priekšrocības, piem., nevajadzēs raizēties par kredīta atmaksu, jo banka pati atskaitīs klienta izvēlēto ikmēneša maksu no konta noteiktajā datumā.

No ienākumiem atkarīgs arī tas, cik liels pieejams patēriņa kredīts privātpersonām un jau iepriekš banka noteiks minimālo ienākumu lielumu. Atmaksas termiņš ir no 3 līdz 120 mēnešiem un kredīta summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Būtiskākā patēriņa kredīta priekšrocība – garais atmaksas termiņš, jo tas ļauj aizņemties lielas naudas summas, bet atmaksu var veikt ilgākā laika posmā.

Patēriņa kredīts viennozīmīgi ir labākais veids, kā īstenot ieceres, negaidot, kad būs pietiekami daudz līdzekļu. Ja kredīts tiek noformēts, nauda klienta kontā tiek ieskaitīta 24 stundu laikā vai vēl ātrāk, atkarībā no bankas. Tālāk persona var rīkoties ar naudu pēc saviem ieskatiem, iztērēt to uzreiz vai ilgākā laika posmā, bet kredīta atmaksu veikt ar klienta noteiktiem ikmēneša maksājumiem, tā, lai tie neietekmē citus tēriņus.

Ienāc Comparo.lv un uzzini vairāk jau šodien!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply