Par smaržu aromātiem

pricekiller.lv smarzas internetaLai sabiedrībā būtu pilnīgāks tēls, ierasto aksesuāru vietā var izmantot arī aromātus, kas ir pieskaņoti pasākumam, noskaņojumam un izvēlētajam apģērbam. Tas šķiet ļoti vienkārš process – nopirkt smaržas un tās uzpūst. Bet tā nebūt nav. Iegādājoties smaržas, ir jāzin kuras būtu atbilstošas tieši Jūsu ķermenim. Varētu šķist smieklīgi, bet tā ir, kad mainās gadalaiki, mūsu pieredzei un sajūtām, ķermenis un izjūtas mainās līdzi, dažreiz var gadīties, pirmstam mīļākās smaržas vairs nešķiet tik patīkamas. Smaržas iedala trīs lielās grupās – klasiskās, jutekliskās un delikātās.

Smaržu testēšana.

Ēteriskās eļļinas ne tikai pārbauda pret alerģijām, bet tās testē arī uz aromāta pievilcību. Tāpēc tās eļļas, kurām smarža nav laba, izstrādājot jaunas smaržas, tās neizmanto. Eļļas tiek iedalītas 3 kategorijās – tādas, kuras patīk, nepatīk un kuras ir neitrālas. Kā jau minējām, nepatīkamās eļļas no receptes izslēdz bet izvēlas patīkamos aromātus uz kuras bāzēsies izstrādātais parfimērijas produkts. Tālāk vēlamo eļļu sašķaida ar pamata eļļu un uzpilina uz plaukstas locītavas. Šo vietu nedrīkst mazgāt 12 stundas. Ar šo metodi nosaka to, vai eļļa izraisa alerģijas, piemēram, niezi, apsārtumu vai pat nātreni. Ja tiek konstatēts kāds no šiem simptomiem, tad eļļu izmantot nedrīkst un nepieciešams atrast citu ēterisko eļļu uz ko balstīt smaržas izstrādi.

pricekiller.lv logo

Maigās smaržas.

Maigo un delikāto smaržu sastāvā var atrast vairākus aromātus no ziedu pasaules, taču to sastāvā var just arī nianses no klasisko aromātu pasaules. Šāda tipa smaržas ir piemērotas sievišķīgām un maigām būtnēm, kuras zin savas vēlmes, tomēr ir ļoti delikātas un grib to uzsvērt ar atbilstošām smaržām. Šādas smaržas dēvē par ļoti siltām un katrs, kurš tās lietos jutīsies saules staru apspīdēts.

Smaržas ziemai.

Aukstā laikā vienmēr vēlamies justies silti gan fiziski, gan emocionāli. Var dažādi iedalīt smaržas – tādas, kuras lieto priekš speciāla pasākuma vai pēc gadalaika. Vasarā populāri izmantot aromātus, kas ir atsvaidzinoši un karstā vasaras dienā liks justies svaigi un atvēsinoši. Savukārt ziemā populāri ir svaigie, bet mazliet eksotiskākie un siltāki aromāti. Tāpat arī pašas smaržas maina īpašības pēc gadalaikiem – citas izgaro ātrāk, savukārt citas pat ir pārāk noturīgas. Gaistošos un svaigos aromātus ziemā neiesaka iegādāties un izmantot, jo tie izgaros daudz ātrāk un būs nepieciešamība regulāri atjaunot aromātu uz mūsu ādas, līdz ar to smaržas ātri izlietosies.

Ienāc interneta veikalā Pricekiller.lv un izvēlies gan no vīriešu, gan sieviešu smaržām!

 

 

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply