Kam domāts OCTA kalkulators un kā to izmantot?

auto octa apdrošināšana compensa.lvPēdējais laiks atjaunot savu obligāto civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisi, iegādāties jaunu, vai vienkārši vēlme izskatīt citus, jaunus piedāvājumus, jo vecie apnikuši, kļuvuši neizdevīgi? Vienkārši! Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, kad vairāk vai mazāk viss ir vien pāris klikšķu attālumā, arī apdrošināšanas polise Tavam auto ir sasniedzama pārsteidzoši viegli un ātri, ne vien iegādājoties, bet, vēl rūpīgi izpētot un izvēloties, no vairākiem apdrošināšanas kompāniju piedāvājumiem.

Kam ir domāts OCTA kalkulators?

Īsumā – OCTA kalkulators domāts tam, ka atvieglotu mūsu ikdienu, padarītu apdrošinātāju piedāvājumu polises iegādei pārskatāmāku un kompaktāku. Nav vairs jāmeklē desmit dažādās mājaslapās katras apdrošināšanas kompānijas cenas un piedāvājumi, jādodas uz pašu uzņēmumu, lai noskaidrotu cenu tieši Tava auto OCTA polisei. Nē! Pietiek vien ar OCTA kalkulatoru, kas to visu, pēc noteiktu datu ievadīšanas, izdara pats.

Kas ir OCTA kalkulators?

Kas ir OCTA kalkulators? Vienkārša sistēma, kas pieslēgta visu Latvijas apdrošināšanas kompāniju OCTA cenu aprēķinu sistēmām, ļaujot izvērtēt visus piedāvājumus vienuviet un izvēloties sev piemērotāko. Lielākoties OCTA kalkulators piedāvā informāciju no deviņām vai desmit apdrošināšanas kompānijām – Balta, Baltikums, Compensa, Baltijas Apdrošināšanas Nams, ERGO, Gjensidige, If, Seesam, PZU un BTA apdrošināšana, bet piedāvātais apdrošinātāju saraksts var variēt, atkarībā no tā, kuru no internetā piedāvātajiem OCTA kalkulatoriem izvēlas. Meklējot vienkāršākajā veidā – caur google.lv tādi tiek piedāvāti vairāki. Lielākoties, octa24.lv, populārajā salidzini.lv, kā arī sastopams letapolise.lv mājaslapa. Šāda sistēma palīdz katram transportlīdzekļa īpašniekam izvēlēties OCTA optimālo risinājumu, ļaujot ieekonomēt gan laiku, gan naudu.

 

Kā izmantot OCTA kalkulatoru?

Arī izmantot OCTA kalkulatoru ir gaužām vienkārši un ērti – pāris soļos nedaudzās minūtēs. Iesākumā jāievada sava transportlīdzekļa reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības (tehniskās pases) numurs. Pēc tam, izpētot visus piedāvājumus un izvēloties sev patīkamāko, iespējams arī turpināt, neapstājoties tikai pie informācijas noskaidrošanas, bet arī turpat uz vietas iegādāties OCTA polisi, kas iepatikusies vislabāk, izvēloties, uz cik mēnešiem polisi iegādāties, ievadot visu prasīto informāciju, un, beigās izvēloties apmaksas veidu.

Te vien jāpiebilst, ka lai kurš no piedāvājumiem katram individuāli, un atkarībā no spēkrata parametriem, neliktos izdevīgākais, OCTA polises iegādāšanās ir obligāta prasība, lai piedalītos ceļu satiksmē. Kā arī to, ka soda nauda, kādu nākas maksāt šoferīšiem bez obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises, ir krietni vien iespaidīga. Sākot no š.g. sākuma sodi, braucot bez OCTA, kļuva vēl bargāki – sākot no 80-114 eiro apmērā, kā arī tiekot pie diviem soda punktiem.

Lai drošs ceļš!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Saistītās tēmas : , ,

Leave a Reply