Katram izdevīgi OCTA un KASKO varianti

octaKatram cilvēkam ir skaidrs, ka ir īpaši svarīgi iegādāties apdrošināšanas polisi. Arī transportlīdzekļu tehniskā apskate var izrādīties neveiksmīga, ja Jums nebūs visu nepieciešamo dokumentu. Visa pieejamā informācija ir domāta, lai klienti un interesenti varētu salīdzināt dažādos piedāvājumus. Sazināšanās ar speciālistu arī ir nozīmīga, jo pat visniecīgākais padoms var nākt par labu, lai būtu iespējams pieņemt lēmumu.

Derīga OCTA – droša pārvietošanās

Kā jau zināms, bez OCTA polises nav iespējams vadīt savu automašīnu. Ja šis nupat minētais nosacījums tiek ignorēts, var arī nākties piedzīvot nepatīkamus brīžus, mēģinot veiksmīgi izturēt ikgadējo tehnisko apskati. Lai no tā izvairītos, ir savlaicīgi jāiegādājas šo OCTA polisi, kā arī savlaicīgi tā jāatjauno, ja Jums šī polise jau ir. OCTAS saņemšana nav tikai formalitāte, jo tā pasargā īpašnieku no negaidītiem izdevumiem, ja ir gadījies nodarīt bojājumu trešās personas mantai vai tās veselībai. Kaut arī nosacījumi absolūti visiem ir vienādi, iespējams variēt ar savas izvēlētās polises konkrēto derīguma termiņu, izvēloties no 3 mēn. līdz vienam gadam. Iegādājoties OCTA tieši internetā, Jūs varēsiet saīsināt visa procesa noteikto ilgumu, kā arī varēsiet to paveikt savās mājās. Jums un visiem pārējiem klientiem arī būs izdevība pārbaudīt visus polises variantus, lai sev sagādātu pašu lētāko. Īpaši svarīgs aspekts ir arī tas, ka OCTA ir derīga visā ES un dažās citās valstīs.

Palīdzības sniegšana lielākā apmērā

Tiem cilvēkiem, kas apsver domu par to, ka būtu nepieciešams lielāks atbalsts no malas, ir jāizmanto KASKO apdrošināšana. Šis variants ir tieši balstīts uz garantētu atbalstu klientiem gadījumos, kad auto nodarīti bojājumi dabas stihiju, dažādu zādzību, kā arī citu nepatīkamu gadījumu dēļ. Lai visi braucēji būtu aizsargāti arī tad, ja automašīnu nav iespējams iedarbināt un nav vietas, uz kurieni iet, ir visas tiesības likt lietā pakalpojumu, kas nodrošina tūlītēju atbalsta sniegšanu. Reizēm absolūti visi sīkumi šķiet ne pārāk svarīgi, tomēr, ja ir nodrošināta dažāda veida palīdzība, visu atrisināt ir krietni vieglāk. Šīs pašriska summas apjoms ir atkarīgs no Jums, tomēr jāatceras, ka lielāka summa nozīmē zemāku KASKO polises cenu. Jūsu zināšanai ir nepieciešams minēt to, ka Jums piemērotā maksa par visiem izvēlētajiem KASKO pakalpojumiem atkarīga no vairākiem sīkumiem, ieskaitot auto marku, mašīnas vadītāja stāžu u.c. nianses.

Noderīgi padomi ikvienam interesentam

Lai ko Jūs konkrētajā brīdī pie sevis domātu, visi lēmumi un piedāvātais atbalsts atkarīgs no tā, cik esat ar mieru tajā ieguldīt. Tikpat nozīmīgi ir uzzināt, kā iespējams atrast lētāku darījumu, neveidojot robu savā budžetā. Reizēs, kad izskatās, ka nu itin nekas vairs nav skaidri saprotams, ieteicams uzreiz vērsties pie speciālistiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply