Izbaudiet vērtīgākos KASKO plusus

kasko internetāTieši KASKO īpašā apdrošināšana ļauj parūpēties par Jūsu privāto auto pavisam citā līmenī, jo sniedz vajadzīgo palīdzību arī katastrofu un citu nelaimes gadījumu seku novēršanai. Patiešām labā ziņa ir tā, ka Jūs varat brīvi pieteikt pat vairāk kā 13 riskus, ja tikai tas nepieciešams.

KASKO polise ir katra klienta paša brīvprātīga izvēle, bet eksperti vienmēr iesaka to iegādāties savam personīgajam auto. Pirmkārt, visai bieži gadās nepatīkamas sadursmes ar meža zvēriem un tikpat populāri ir tie gadījumi, kad izveidojas avārijas kādu lūstošu koku dēļ utt..

Patiešām iecienīta šī polise ir ievērojami dārgāku auto īpašniekiem, jo tie jūtas vairāk pasargāti, ja rodas zaudējumi ļaundaru rīcības dēļ. Izvēloties KASKO, Jūs vienmēr varat pieteikt pilnīgu visu, kas vien vajadzīgs, tomēr nedrīkst aizmirst, ka tas ietekmēs polises cenu.

Speciāls kalkulators polises pārbaudei

KASKO internetā ir viens no variantiem, kā varat noformēt šo vērtīgo polisi, pietam tas ir neizsakāmi komfortabli. Svarīgākais mērķis ir iepazīstināt visus klientus ar polises cenas noteikšanas principiem, visiem reālajiem riskiem un vairākām citām svarīgām detaļām. KASKO kalkulators ir pats pirmais un svarīgākais rīks, kas Jums jāizmanto, jo tas jebkurā brīdī palīdzēs iegūt Jūsu polises reālo cenu.

Pašrisks ir summa, ko klients nosaka pats un gadījumos, kad radīto bojājumu kopējā summa nepārsniedz šo fiksēto limitu, visus izdevumus sedz pats klients.

Izlasiet visu piedāvāto informāciju

Ir zināmas situācijas, kad apdrošinātājs izvēlas kādu pakalpojumu piedāvāt vien noteiktā apmērā, tieši tāpēc to būtu jānoskaidro jau uzreiz. Svarīgākais noteikums automašīnai ir speciālā drošības sistēma, tādēļ Jums jāpadomā, vai Jums tāda šobrīd ir iebūvēta.

Pievērsiet uzmanību tam, kāda ir Jūsu polises darbības teritorija, jo tieši tā ir iespējams izbēgt no liekiem izdevumiem. Visi kravas auto un motociklu vadītāji arī droši var saņemt šādas polises iespējas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply