Naudas kredīts, kas mudina aizņemties!

dolars.lv ātrie kredīti latvija lvBrīžos, ja esi noskatījis kādu izdevīgu pirkumu, nepieciešama nauda rēķinu apmaksai vai jebkurā citā situācijā, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi – izmanto iespēju un saņem naudu savā kontā jau dažās minūtēs, pateicoties ātrajiem kredītiem internetā.

Naudas kredīts tiek piešķirts jau dažās minūtēs tādēļ, ka aizņemšanās process norisinās internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums norādītajā darba laikā! Turklāt, arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no dažiem soļiem, – aizdevums internetā ir pieejams tad, ja klients ir reģistrējies pie kāda no aizdevējiem, tāpēc: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Ir vienkārši jāaizpilda reģistrācijas forma, tas var aizņemt labi ja 2 minūtes (aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja bankas kontu, tādējādi apstiptinot savu bankas kontu). 2) Tad, no sava lietotāja profila klients izlemj cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un spiež pogu pieteikt aizdevumu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu. Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma saņemšana var prasīt ilgāku laiku.
NAUDAS KREDĪTI BEZ ĶĪLAS
Ātrie kredīti no 20 gadiem parasti ir izdevīgi, ja vajadzīga neliela naudas summa, bet līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl jāgaida. Cilvēki labprātāk aizņemas pie kreditoriem, nekā aizņemas no ģimenes un draugiem. Tas tāpēc, ka naudas kredīts internetā nevar sabojāt attiecības situācijā, ja naudu nevar atmaksāt laicīgi, kā tas var notikt, aizņemoties no kāda kolēģa vai ģimenes locekļa. Tiek aiztaupīts arī naudas lūgšanas mirklis, jo internetā iespējams vienkārši veikt kredīta pieteikumu bez jebkādiem paskaidrojumiem vai pat kauna sajūtas tādēļ, ka ir nācies nokļūt šādā situācijā.

Pie vairākiem ātro kredītu sniedzējiem, lai saņemtu aizdevumu nav vajadzīgi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs – kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži aizdevēji izsniedz aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Vajadzīgs arī bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs. Protams, vēlams, lai potenciālajam kredīta ņēmējam būtu laba kredītvēsture.

NAUDAS AIZDEVUMS JAUNAJIEM KLIENTIEM BEZ MAKSAS
Situācijā, kad nepieciešams aizņemties naudu, tad, protams, jebkurš meklēs sev izdevīgāko un labāko variantu. Šī iemesla dēļ aizdevēji, lai piesaistītu jaunus klientus, piedāvā iespēju saņemt bezprocentu kredītu jeb tiek piedāvāts pirmais kredīts bezmaksas. Tas nozīmē, ka, aizņemoties pirmo reizi, tiek izsniegts naudas aizdevums bez komisijas un procentu maksas. Kad klāt kredīta atmaksas laiks, kredītņēmējam jāatdod tieši tik lielu summa, cik aizņemoties.

NEVARI ATGRIEZT KREDĪTU LAICĪGI? ATLIEC ATMAKSAS TERMIŅU!
Aizņemoties internetā kredītņēmējam tiek piedāvāta vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja atlikt kredīta maksājumu. Tā ir iespēja ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām vai vēl ilgāk! Piem., ViaSMS ļauj pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atlikt aizdevuma atmaksu var ar speciālu kalkulatoru – nepieciešams tikai uzlikt kredīta summu un kalkulatorā varēs redzēt cik liela ir komisijas maksa par aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz paša izvēlēto dienu skaitu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply