Mogo kredīta pakalpojumi

Mogo.lv pakalpojumiMūsdienās kredīta izmantošana nav nekas neparasts, tieši pretēji, tie, kuri to ir uzņēmušies pietiekoši atbildīgi, var tikai priecāties par tā sniegtajām iespējām. Bieži problēmas rada ilgais un sarežģītais, lai iegūtu kredītu. Tas nemaz nav tik vienkārši izdarāms banku filiālēs, jo kredīta gribētāju bieži vien ir ļoti daudz, kā arī pašai iestādei ir jāpārliecinās par klienta kredīta apmaksas iespējām, lai aizdevuma laikā nerastos nepatīkamas situācijas, ka kāds izvairās no maksājumu veikšanas. Mogo piekopj savādāku tehniku kredītu izsniegšanai. Mogo kredīta var saņemt, ja īpašumā ir auto, kas nav vecāks par 20 gadiem, kā arī klienta iespējas apmaksāt aizdevumu neprasīs ilgu laiku.

Kredītu izsniegšanas kārtība

 • Vispirms ir jādodas uz Mogo mājaslapu, kur var aizpildīt pieteikumu kredītam. Turpat var atrast arī tālruņa numuru, ja pieteikties vēlas telefoniski;
 • Pieteikums tiek izvērtēts un atbilde tiek sniegta pēc 30 minūtēm klientu apkalpošanas centra darba laikā. Šis ir ļoti ātrs pieteikumu izskatīšanas laiks.
 • Pieteikuma izskatīšanas laikā, speciālisti novērtē arī piedāvāto auto, kas tiks izmantots kā nodrošinājums. Līdz ar to ir iespējams saņemt līdz 90% no pieteiktā auto tirgus vērtības.
 • Tāds pats ir process, kad tiek izvēlēts kredīts, lai iegādātos jaunu auto – Mogo sniedz 90% finansējumu, bet atlikušie 10% ir kā pirmā iemaksa. Protams, klients var veikt arī lielāku pirmo iemaksu, tādējādi iegūstot iespēju samazināt kredīta atmaksas summu;
 • Sastādītais līgums var tikt noslēgts turpat internetā vai ierodoties klātienē kādā no filiālēm. Pirmais variants ir praktiskākais visiem, bet ir arī tādi, kuriem filiāles pameklēšana neaizņemtu pārāk daudz laiku.
 • Kredīts tiek ieskaitīts kontā tās pašas dienas laikā un klients var brīvi ar to rīkoties;
 • Tāpat brīvi var rīkoties ar ieķīlāto auto, jo viena no lieliskākajām Mogo kredītu īpašībām ir tāda, ka auto netiek turēts kādā stāvlaukumā, bet klients var turpināt ar to braukt kā līdz kredīta saistībām.
 • Ikmēneša maksājumi tiek veikti noteiktajā datumā un apjomā, kā tas noteikts līgumā. Slēdzot līgumu klientam ir iespēja brīvi izvēlēties kredīta termiņu, no kā ir atkarīgs mēneša maksājums.

Iegūt šāda veida kredītu ir ērti un vienkārši, jo būtībā galvenie noteikumi, kas attiecas uz klientu ir vecums, un tas, ja tiek ņemts kredīts pret ķīlu, lai auto būtu oficiāli reģistrēts uz viņa vārda vismaz mēnesi, kā klientam jābūt Latvijas Republikas pilsonim.

Vairāk noteikumu attiecas uz pašu auto, kas ir kā ķīlas priekšmets jeb nodrošinājums.

Ķīlas auto noteikumi

 • Auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem;
 • Jābūt izietai transportlīdzekļa tehniskajai apskatei un tai ir jābūt derīgai vismaz vēl vienu mēnesi uz priekšu;
 • Auto jābūt apdrošinātam ar OCTA polisi, bet gadījumos, kur aizdevuma summa pārsniedz 3500 Ls, KASKO apdrošināšana, kas garantēs pēc iespējas drošāku braukšanu un seku segšanu, ja tādas rodas;
 • Auto nedrīkst būt ar nenomaksātu līzingu.

Mogo aizdevumam var pieteikties, arī tie, kuriem neizdodas saņemt aizdevumu bankās vai citās finanšu iestādēs. Mogo vērtē ne tikai klienta spējas apmaksāt aizdevumu, bet arī ir svarīgs aizdevumam pieteiktas auto.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply