Kas ir pilna servisa auto līzings?

Starp daudzajiem līzinga veidiem mums ieraksts ir kļuvis arī auto līzings, kas ir finanšu aizdevums auto transporta iegādei. Šāda līzinga gadījumā parasti automašīna arī kļūst par garantiju un principā līdz pilnīgai līzinga nomaksai pieder kreditoram – finanšu izsniedzējam.

pilna servisa auto lizings

Pilna servisa auto līzings pamatā ir tas pats auto līzings, tikai jau ar PVN (pievienoto vērtību), kas dod iespēju automašīnas pircējam pie pirkuma iegūt kaut ko vairāk par naudu, kas paredzēta automašīnas iegādei. Ja pie auto līzinga debitoram paliek pienākums laicīgi nomaksāt kredītu un kreditoram ir tiesības uzraudzīt, lai visi maksājumi notiek laikā un piestādīt soda naudu, ja tas nenotiek laikā, tad pilna servisa auto līzingā, debitors sniedz kreditoram arī vairākus papildus pakalpojumus.

Pilna servisa auto līzings var ietvert sevī dažādus bonusus un pievienotās vērtības, kas ir atkarīgas no summas, ko jūs maksājat par auto līzingu un no līzinga kompānijas.

Visbiežāk pilna servisa auto līzings ietver sevī : apdrošināšanu, izdevumus, kas saistīti ar ceļa nodokli un tehniskajām apskatēm, tehniskās palīdzības dienesta pakalpojumus, automašīnas apkopes pakalpojumus kā arī auto remontdarbus un rezerves auto piešķiršanu.

Kuras kompānijas Latvijā piedāvā pilna servisa auto līzingu?

Latvijā ar pilna servisa līzingu piedāvā pārsvarā auto nomas kompānijas un bankas. Piem., Sixt un Budget auto noma kā arī Swedbank un Nordea banka. Katrai no līzinga kompānijām gan ir savi nosacījumu un savas cenas, tāpēc pirms izvēlēties pilna servisa līzingu, būtu vērts apkopot informāciju par vairākām kompānijām. Tādējādi jūs varat ietaupīt pat vairākus desmit latus mēnesī.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply