Kas ir pilna servisa auto līzings?

Aizdevums ir noslēgta vienošanās starp divām personām, kur viena persona otrai aizdod kādu noteiktu naudas summu un vienojas par atmaksas termiņu un aizdevuma procentiem, ja tādi tiek noteikti. Šāda veida kredīti jau darbojas gadsimtiem. Savukārt auto līzings ir specifiskāks aizdevums, kurš ne ar ko vairāk neatšķiras no parasta kredīta, kā vien ar to, ka nauda tiek aizdota konkrētai vajadzībai – automašīnas iegādei. Auto līzingu Latvijā piedāvā vairāki desmiti uzņēmēji un iespējams tikpat daudz privātpersonu, bet ir jāatceras, ka mums svarīgākais ir pakalpojums un automašīna, nevis iespēja ietaupīt dažud latus uz kredīta procentiem.

pilna servisa līzings

Tāpēc pilna servisa auto līzings ir tas kredīta veids, kas jums būs visatbilstošākais, ja vēlaties iegādāties jaunu automašīnu un būt arī droši, ka šī automašīna jums labi kalpos un neapgrūtinās jūsu dzīvi. Visbiežāk pilna servisa auto līzings tiek piedāvāts gan uzņēmējiem, kuriem ir jāvelta laiks savam tiešajam biznesam un kuriem nav laika domāt par automašīnas nogādāšanu servisā vai uz tehnisko apskati. Kāpēc lieki tērēt laiku (kas ir vērtīgākais resurss biznesā un dzīvē), ja var izmantot pilna servisa līzingu?

Pilna servisa auto līzings var ietvert sevī visdažādākos bonusus, kas būs atkarīgi no auto līzinga ikmēneša maksājumiem un finanšu aizdevēja. Piemēram auto nomas un auto līzinga kompānija SIXT piedāvā atbilstoši jūsu vajadzībām kādu no trijām pilna servisa paketēm : Classic, Comfort vai Business. Classic servisa pakete ietver sevī pamata pakalpojumus, kas ir nepieciešami auto ikdienas lietošanai, piem., apdrošināšanu, tehniskās apskates un klientu apkalpošanu. Comfort auto līzinga pakete ietver jau arī pakalpojumus, kas būs nepieciešami atsevišķās situācijās, piem., tehniskās apkopes, riepu servisu, sodu administrēšanu un 24h palīdzību uz ceļa. Business pilna servisa auto līzinga pakete ietver sevī vēl plašāku pakalpojumu klāstu : remontdarbus, rezerves automašīnu, klienta auto parka vadību un citus pakalpojumus, kas būs noderīgi uzņēmumiem ar palielāku autoparku, bet bez cilvēka un programmatūras, kas nodrošina optimālu autoparka darbu.

Ja jūs vēlaties ko vairāk kā tikai auto iegādi, tad noteikti meklējiet kompāniju, kura piedāvā pilna servisa auto līzingu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply